Prieš „Žalgirį“ vos išsikapstę kazachai metė rimtą iššūkį Škotijos čempionamskiti rezultatai

(11)
Trečiadienio pavakarę „Astana“ savų žiūrovų akivaizdoje žaidė UEFA Čempionų lygos atrankos turnyro trečiojo etapo rungtynes su Glazgo „Celtic“ futbolininkams. Po atkaklios kovos mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.
“Astana” komanda prieš "Žalgirį" negali žaisti visos sudėties
© DELFI / Domantas Pipas

Astanoje susirinkusių sirgalių džiaugsmui pirmąjį rungtynių įvartį 19-ą minutę įmušė Jurijus Logvinenko, tačiau antram kėliniui artėjant link pabaigos Leighas Griffithsas tiksliu smūgiu išplėšė lygiąsias.

Atsakomoji Kazachstano ir Škotijos čempionų dvikova vyks rugpjūčio 3 dieną Glazge.

DELFI primena, kad būtent „Astana“ iš kovos dėl vietos Europos turnyruose eliminavo Vilniaus „Žalgirį“: mačas Lietuvoje baigėsi lygiosiomis 0:0, o Kazachstane šeimininkai 2:1 triumfavo tik dėka per teisėjo pridėtą laiką įmušto įvarčio.

Futbolas

„Arsenal“ nokautavo „Man City“ ir iškopė į rekordinį FA finalą (1)

Visų itin smarkiai kritikuojamas Arsene'as Wengeras bent trumpam užtildė skeptikus – Londono „Arsenal“ klubas po pratęsimo 2:1 palaužė „Manchester City“ futbolininkus ir iškopė į Anglijos FA taurės turnyro finalą.

100-asis įvartis: A. Griezmannas vėl išgelbėjo „Atletico“ Italijoje lijo įvarčiais

Madrido „Atletico“ vargais negalais išnešė sveiką kailį iš Barselonos, pratęsė savo įspūdingą seriją ir pagerino savo galimybes pasidabinti Ispanijos „La Liga“ medaliais.

PSG kovoje dėl aukso didina spaudimą „Monaco“ klubui

Visą sezoną buksavęs „Paris Saint Germain“ klubas į Prancūzijos „Ligue-1“ pirmenybių finišą pasileido su galinga jėga. Daugkartiniai lygos čempionai šeštadienio vakarą namuose 2:0 pranoko „Montpellier“ futbolininkus ir šventė jau aštuntą pergalę iš eilės.

„Jagiellonia“ su dviem lietuviais šventė eilinę pergalę (3)

Lenkijos futbolo čempionato 30-ojo turo rungtynėse Balstogės „Jagiellonia“ komanda, kuriai atstovauja Fiodoras Černychas ir Arvydas Novikovas, išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo Glivicių „Piast“ futbolininkus.

Įvarčių lietų surengusi „Chelsea“ žengė į FA taurės finalą (9)

Šeštadienio vakarą pirmajame Anglijos FA taurės turnyro pusfinalyje susigrūmė dvi geriausios šio sezono „Premier“ lygos komandos. Ir mūšį laimėjo nacionaliniame čempionate pirmaujantis Londono „Chelsea“ klubas, rezultatu 4:2 pranokęs kitą šio miesto komandą „Tottenham“.