Prieš nacionalinės rinktinės mūšius – du N. Valskio įvarčiai Izraelyje

(2)
Izraelio futbolo čempionato 27-ojo turo rungtynėse sekmadienį „Bnei Yehuda“ komanda, kuriai atstovauja puolėjas Nerijus Valskis ir vartininkas Emilijus Zubas, išvykoje 2:0 (0:0) nugalėjo Rananos „Hapoel“ ekipą.
Nerijus Valskis
© Organizatorių archyvas

Abu įvarčius svečiams pelnė N. Valskis. Futbolininkas iš Lietuvos pasižymėjo 63 ir 69 min. Abu Lietuvos futbolininkai žaidė visas rungtynes.

„Bnei Yehuda“ (28 tšk.) komanda išlikimo grupėje užima trečiąją vietą, o „Hapoel“ (28 tšk.) – penktąją.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

A. Griezmannas artėjančią vasarą gali atsidurti „Man United“ klube

Madrido futbolo klubo „Atletico“ ir Prancūzijos rinktinės puolėjas Antoine'as Griezmannas vasarą greičiausiai pereis į anglų komandą „Manchester United“. Mančesterio ekipos strategas Jose Mourinho seniai „medžioja“ prancūzų futbolininką.

Vilniaus „Žalgirio“ likimas – vengrų, moldavų ir lenkų rankose (11)

Ar Lietuvos čempionas Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Čempionų lygoje pateks į skirstytų ekipų sąrašą, spręsis Vengrijos, Moldovos ir Lenkijos pirmenybėse.

Po visiško „Sunderland“ fiasko D. Moyesas atsistatydino (2)

Anglijos futbolo čempionate paskutinę vietą užėmusios ir pirmą kartą per pastarąjį dešimtmetį į žemesnį divizioną iškritusios „Sunderland“ komandos vyriausiasis treneris Davidas Moyesas paskelbė paliekantis savo postą.

Italijos čempionate vis dar išlieka didelė intriga

Italijos futbolo čempionato priešpaskutinis, 37-asis turas baigėsi autsaiderių mūšiu, kuriame „Pescara“ ekipa namuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Palermo“ futbolininkus. Likus paskutiniam turui intriga „Serie A“ pirmenybėse vis dar gyva.

Baltijos taurės mažojo futbolo turnyre lietuviai pralenkė estus ir liko treti

Latvijos sostinėje Rygoje buvo surengtas tradicinis Baltijos taurės mažojo futbolo turnyras. Keturių komandų turnyre Lietuvos rinktinė užėmė trečiąją vietą.