26 min. „Chelsea“ pirmi praleido įvartį, kai kamuolį į šeimininkų vartus pasiuntė Stevenas Fletcheris. Tačiau 37 min. Diego Costa iš 11 m baudinio rezultatą išlygino, o antrajame kėlinyje du Loico Remy įvarčiai garantavo Londono ekipos pergalę.

Po paskutinio sezono mačo Londono „Chelsea“ futbolininkams įteikta nugalėtojų taurė ir aukso medaliai.

„Chelsea“ klubas taip pat oficialiai pranešė, kad komandą palieką puolėjas Didier Drogba. Jis į Londono klubą atvyko 2004 metais. 2012 metais jis persikėlė žaisti į Kiniją, po to vilkėjo Stambulo „Galatasaray“ marškinėlius, o pernai sugrįžo į „Chelsea“ komandą.

Antrą vietą užėmę „Manchester City“ futbolininkai namuose 2:0 įveikė „Southampton“ ekipą, kuri nepasinaudojo galimybe patekti į Europos lygos futbolo turnyrą. 31 min. pasižymėjo paskutines rungtynes Mančesterio komandoje žaidęs Frankas Lampardas, o 88 min. pergalę įtvirtino „Manchester City“ puolimo lyderis Sergio Aguero

Trečią poziciją užsitikrinęs Londono „Arsenal“ klubas namuose 4:1 sutriuškino „West Bromwich Albion“ ekipą. Nugalėtojams tris įvarčius pelnė Olivier Giroud puolimo priekyje pakeitęs Theo Walcottas. Kartą fantastišku smūgiu pasižymėjo Jackas Wilshere'as.

Stoke City“ komanda namuose net 6:1 sutrypė „Liverpool“ klubą, kuriame paskutinį mačą žaidė Liverpulio ekipą paliekantis kapitonas Stevenas Gerrardas. Vienintelį „Liverpool“ įvartį ir pelnė pats S. Gerrardas.

Paskutine komanda, iškritusia į žemesnį divizioną, tapo „Hull City“, namuose lygiosiomis 0:0 sužaidusi su „Manchester United“ ekipa. Iškristi taip pat dar galėjusi „Newcastle United“ komanda, kuri į didžiulę duobę pateko antroje sezono pusėje, savo aikštėje 2:0 įveikė „West Ham United“ futbolininkus.

Paskutinio 38-o turo rezultatai:

„Chelsea“ 3-1 „Sunderland“

26' [0-1] Steven Fletcher
37' [1-1] Diego Costa (iš 11 m baudinio)
70' [2-1] Loic Remy
88' [3-1] Loic Remy

„Manchester City“ 2 - 0 „Southampton“

31' [1-0] Frank Lampard
88' [2-0] Sergio Aguero

„Arsenal“ 4-1 „West Bromwich Albion“

4' [1-0] Theo Walcott
15' [2-0] Theo Walcott
17' [3-0] Jack Wilshere
37' [4-0] Theo Walcott
57' [4-1] Gareth McAuley

„Hull City“ 0-0 „Manchester United“

77' Marouane Fellaini („Manchester United“) parodyta raudona kortelė

„Stoke City“ 6-1 „Liverpool“

22' [1-0] Mame Biram Diouf
26' [2-0] Mame Biram Diouf
30' [3-0] Jonathan Walters
41' [4-0] Charlie Adam
45' [5-0] Steven Nzonzi
70' [5-1] Steven Gerrard
86' [6-1] Peter Crouch

„Newcastle United“ 2-0 „West Ham United“

54' [1-0] Moussa Sissoko
85' [2-0] Jonas Gutierrez

„Aston Villa“ 0-1 „Burnley“

6' [0-1] Danny Ings

„Crystal Palace“ 1-0 „Swansea City“

57' [1-0] Marouane Chamakh

„Everton“ 0-1 „Tottenham Hotspur“

25' [0-1] Harry Kane

„Leicester City“ 5-1 „Queens Park Rangers“

16' [1-0] Jamie Vardy
43' [2-0] Marc Albrighton
51' [3-0] Jose Leonardo Ulloa
52' [4-0] Esteban Cambiasso
57' [4-1] Charlie Austin
86' [5-1] Andrej Kramaric