Įspūdingą pergalę savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo „Liverpool“ futbolininkai, net 5:1 (3:0) sutriuškino „ Norwich“ komandą.

Dar įspūdingesnį individualų pasirodymą pademonstravo puolėjas iš Urugvajaus Luisas Suarezas, tiksliai kamuolį į varžovų vartus pasiuntęs net keturis kartus.

Vieną įvartį prie pergalės pridėjo Raheemas Sterlingas, o svečiams paguodos įvartį pelnė Bradley Johnsonas.

Kitose rungtynėse lengvą pergalę iškovojo lyderiaujantis Londono „Arsenal“ klubas, namuose 2:0 (1:0) nugalėjęs „Hull“ komandą.

Sunkią pergalę permainingame mače iškovojo Londono „Chelsea“, svečiuose 4:3 (2:1) palaužusi „Sunderland“ pasipriešinimą.

Pergalę taip pat iškovojo „Manchester City“ ir „Tottenham“ futbolininkai, o „Manchester United“ patyrė pralaimėjimą namuose.

Visi rezultatai:

Swansea 3 - 0 Newcastle United
45' [1 - 0] Nathan Dyer
67' [2 - 0] Mathieu Debuchy (į savus vartus)
82' [3 - 0] Jonjo Shelvey

Sunderland 3 - 4 Chelsea
14' [1 - 0] Jozy Altidore
17' [1 - 1] Frank Lampard
36' [1 - 2] Eden Hazard
50' [2 - 2] John O´Shea
62' [2 - 3] Eden Hazard
84' [2 - 4] Phillip Bardsley (į savus vartus)
86' [3 - 4] Phillip Bardsley

Arsenal 2 - 0 Hull
2' [1 - 0] Nicklas Bendtner
47' [2 - 0] Mesut Ozil

Liverpool 5 - 1 Norwich
15' [1 - 0] Luis Suarez
29' [2 - 0] Luis Suarez
35' [3 - 0] Luis Suarez
74' [4 - 0] Luis Suarez
83' [4 - 1] Bradley Johnson
88' [5 - 1] Raheem Sterling

Stoke 0 - 0 Cardiff

Southampton 2 - 3 Aston Villa
15' [0 - 1] Gabriel Agbonlahor
48' [1 - 1] Jay Rodriguez
64' [1 - 2] Libor Kozak
69' [2 - 2] Pablo Osvaldo
80' [2 - 3] Fabian Delph

Manchester United 0 - 1 Everton
86' [0 - 1] Bryan Oviedo

West Bromwich Albion 2 - 3 Manchester City
9' [0 - 1] Sergio Aguero
24' [0 - 2] Yaya Toure
74' [0 - 3] Yaya Toure (iš 11 metrų baudinio)
85' [1 - 3] Costel Pantilimon (Man. City, į savo vartus)
90' [2 - 3] Victor Anichebe

Fulham 1 - 2 Tottenham
57' [1 - 0] Ashkan Dejagah
73' [1 - 1] Vlad Chiriches
82' [1 - 3] Lewis Holtby