Jo auklėtiniai padovanojo tris taškus, tačiau žaidimas gerbėjų sužavėti neturėjo. Vienintelį įvartį 45 min. po kampinio į savus vartus įsimušė „Sunderland“ gynėjas Wesas Brownas.

Panašiomis aplinkybėmis pergalę šventė ir Londono „Chelsea“ komanda, išvykoje taip pat 1:0 (0:0) nugalėjusi „Blackburn“ futbolininkus.

Pergalę nulėmė Franko Lampardo šeštasis įvartis sezone, pelnytas 51 minutę. Tuo metu turnyro lentelės dugne besikapanojančios „Blackburn“ ekipos sirgaliai surengė neįprastą akciją - užsakė lėktuvą, kuris praskrido virš stadiono su užrašu, raginančiu trenerį Steve'ą Keaną atsistatydinti.

Šio specialisto gyvenimą galėjo palengvinti Yakubu, Grantas Hanley ir Gaelis Givetas, bet jie neišnaudojo puikių progų ir leido „Chelsea“ išsivežti pergalę.

Ir toliau įspūdingus rezultatus demonstruoja „Newcastle“ klubas, namie 2:1 (2:1) įveikęs Liverpulio „Everton“. Pirmasis įvartis krito jau 12 minutę, kai po Danny Simpsono perdavimo iš krašto kamuolį į savų vartų tinklą nukreipė „Everton“ gynėjas Johnny Heitinga.

Jau netrukus Ryanas Tayloras įspūdingu smūgiu iš toli padvigubino pranašumą, bet svečių viltys atgimė prieš pat pertrauką, kai galva rezultatą sušvelnino Jackas Rodwellas.

Visgi antrame kėlinyje „Newcastle“ žaidėjai neklydo ir išsaugojo pergalingą rezultatą. Paskutinį sykį Alano Pardew auklėtiniai suklupo dar gegužės mėnesį, o dabar nėra įveikti jau 14 dvikovų iš eilės.

Tiesa, dabar laukia trys didžiuliai iššūkiai - mačai su „Manchester City“, „Man United“ ir Londono „Chelsea“.

Per 11 mačų iškovojusios septynias pergales bei nepatyrusios pralaimėjimo „šarkos“ žengia trečioje pozicijoje.

Rungtynių rezultatai:

Londono „Arsenal“ 3 - 0 „West Bromwich“

22' [1 - 0] Robin van Persie
39' [2 - 0] Thomas Vermaelen
74' [3 - 0] Mikel Arteta

Birmingemo „Aston Villa“ 3 - 2 „Norwich“

25' [0 - 1] Anthony Pilkington
30' [1 - 1] Darren Bent
48' [2 - 1] Gabriel Agbonlahor
62' [3 - 1] Darren Bent
77' [3 - 2] Steve Morison

„Blackburn“ 0 - 1 Londono „Chelsea“

51' [0 - 1] Frank Lampard

„Liverpool“ 0 - 0 „Swansea“

„Manchester United“ 1 - 0 „Sunderland“

45' [1 - 0] Wes Brown (į savo vartus)

„Newcastle United“ 2 - 1 Liverpulio „Everton“

12' [1 - 0] Johny Heitinga (į savo vartus)
29' [2 - 0] Ryan Taylor
45' [2 - 1] Jack Rodwell

„Queens Park Rangers” 2 - 3 „Manchester City”

28' [1 - 0] Jay Bothroyd
43' [1 - 1] Edin Džeko
52' [1 - 2] David Silva
69' [2 - 2] Heidar Helguson
74' [2 - 3] Yaya Toure