Pačioje pirmo kėlinio pabaigoje šeimininkų saugas Marcas Albrightonas išvedė „Leicester City“ į priekį, tačiau po pertraukos Jose Mourinho auklėtiniai atsakė trimis įvarčiais ir išplėšė pergalę – tikslūs buvo Didier Drogbos (49 min.), Johno Terry (79 min.) ir Ramireso smūgiai (83 min.).

Iki pirmenybių pabaigos likus vos 4 turams „Chelsea“ (80 tšk.) prieš antrą vietą besidalinantį Londono „Arsenal“ (67 tšk.) pirmauja 13 taškų, tačiau Arsene'o Wengero auklėtiniai yra žaidę vienu maču mažiau.

Rungtynės:

„Leicester City“ 1 – 3 Londono „Chelsea“
45' [1 – 0] Marc Albrighton
48' [1 – 1] Didier Drogba
79' [1 – 2] John Terry
83' [1 – 3] Ramires

20Burnley345111826:5226

Trečiadienį paaiškėjo antrasis Vokietijos futbolo taurės („DFB Pokal“) finalo dalyvis. Juo tapo turnyre „Wolfsburg“ klubas, kuris svečiuose net 4:0 (2:0) sutriuškino šalies trečios lygos atstovę Bylefeldo „Arminią“.

Turnyro finalas vyks gegužės 30 dieną Berlyne ir jame „Wolfsburg“ lauks kur kas rimtesnis testas – Dortmundo „Borussia“.

Rungtynės:

Bylefeldo „Arminia“ 0 – 4 „Wolfsburg“
8' [0 – 1] Maximilian Arnold
31' [0 – 2] Luiz Gustavo
51' [0 – 3] Ivan Perisič
55' [0 – 4] Maximilian Arnold

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)