Pepe „Real“ marškinėlius apsivilko dar 2007-aisiais ir Madrido klubui atstovavo 10 sezonų.

Gynėjas iš Portugalijos su „Real“ iškovojo 13 titulų, tarp kurių – ir daug pačių prestižiškiausių apdovanojimų: du kartus tapo Ispanijos čempionu, du kartus laimėjo Ispanijos taurę, tris kartus iškovojo UEFA Čempionų lygos titulą,

Su „Real“ glaudžiai susijęs Ispanijos portalas Marca.com praneša, kad derybos tarp Madrido ir Paryžiaus klubo atstovų vyko šį savaitgalį prieš UEFA Čempionų lygos finalą Kardife.

Skelbiama, kad Pepe PSG marškinėlius vilkės du sezonus.

Anksčiau buvo manoma, kad Pepe karjerą tęs Milano „Inter“ klube, tačiau „Real“ atstovų derybos su PSG buvo vaisingesnės.

Pastarąjį sezoną gynėją persekiojo traumos, aikštėje jis pasirodė tik per 13 „Real“ rungtynių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)