Po dviejų kėlinių pralaimėdami 0:3, šeimininkai sušvelnino santykį rungtynių pabaigoje, tačiau išlyginti rezultato nepajėgė.

D.Kasparaitis žaidė 18 min. 30 sek. ir gavo 2 min. baudos pačioje rungtynių pradžioje.

"Senators" surinko 13 taškų po 8 rungtynių ir lieka viena iš dviejų dar nepralaimėjusių komandų.

"Penguins" ledo ritulininkai turi 9 taškus po 8 rungtynių ir Rytų konferencijoje yra penkti, o savo divizione - antri.

Absoliutus sezono lyderis "Colorado Avalanche" iškovojo jau septintąją pergalę, namuose po pratęsimo 2:1 įveikęs "Nashville Predators" ir surinko 16 taškų po 9 rungtynių.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.