Sekmadienį "Penguins" ledo ritulininkai svečiuose 4:3 (0:1, 3:2, 1:0) nugalėjo Detroito "Red Wings" ekipą, kuri Vakarų konferencijos Centriniame pogrupyje yra antra (37 taškai).

Sekmadienio rungtynėse D. Kasparaitis nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus, o pirmame bei trečiame kėliniuose gavo po dvi baudos minutes.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Toby Petersenas (Tobis Petersenas), Kipas Milleris (Kipas Mileris), čekai Michalas Rozsivalas bei Martinas Straka.

Aikštelės šeimininkų gretose pasižymėjo rusas Viačeslavas Kozlovas, Brendanas Shanahanas (Brendanas Šanahanas), ir Steve'as Yzermanas (Stivas Aizermanas).

Likusiose šešeriose sekmadienio NHL rungtynėse aikštelių šeimininkai iškovojo tik vieną pergalę, keturis mačus laimėjo svečiai, o vienos varžybos baigėsi lygiosiomis:

Filadelfijos "Flyers" - Niujorko "Islanders"    5:2
Minesotos "Wild" - Nešvilio "Predators"         1:2
Anaheimo "Mighty Ducks" - Dalaso "Stars"        0:1
Čikagos "Blackhawks" - Sent Lujo "Blues"        1:6
Vankuverio "Canucks" - Los Andželo "Kings"      1:2
Fynikso "Coyotes" - Kolumbo "Blue Jackets"      1:1 (po pratęsimo)