68-ą min. italai surengė pavyzdinę ataką, kurios metu po trijų puikių perdavimų kamuolį į varžovų vartus iš arti nukreipė Lorenzo Insigne - 1:0.

Po dviejų minučių ispanai išlygino rezultatą, kai pasižymėjo Aritzas Adurizas. Cescas Fabregasas atliko baudos smūgį ir kėlė kamuolį į baudos aikštelę, ten galva į vartus smūgiavo Alvaro Morata, vartininkas Gianluigi Buffonas smūgį atrėmė, bet antru bandymu įmušė A. Aduritzas - 1:1.

Pirmame kėlinyje įvyko kuriozinis atvejis: ispanų treneris Vincente del Bosque susidūrė su šoniniu teisėju. Laimė, nei vienas nenukentėjo.

Lorenzo Insigne muša įvartį

Graikija namuose 2:1 (0:0) įveikė Juodkalniją. Graikams įvarčius gražiu baudos smūgiu pelnė Georgios Tzavellas 54-ą ir greitoje atakoje - Nikolaos Karelis 63-ią min., o juodkalnietis Žarko Tomaševičius 56-ą min. smūgiu galva rezultatą buvo išlyginęs.

Dviejų būsimo Europos čempionato dalyvių Turkijos ir Švedijos dvikovą Antalijoje 2:1 (1:0) laimėjo turkai, o jiems abu įvarčius 32-ą ir 81-ą min. pelnė Cenkas Tosunas. Švedas Andreasas Granqvistas 74-ą min. buvo išlyginęs santykį.

Danija laimėjo prieš Europos čempionato dalyvę Islandiją 2:1 (0:0). Danai pirmavo 2:0 po dviejų Nicolai'aus Jorgenseno smūgių 50-ą ir 54-ą min., bet 90-ą min. islandas Arnoras Traustasonas įmušė paguodos įvartį.

Senojo žemyno pirmenybių dalyvė Ukraina namuose sunkiai palaužė Kipro futbolininkų pasipriešinimą 1:0. Vienintelį ir pergalingą įvartį 40-ą min. pasiekė Tarasas Stepanenka. Kipro atstovai mačo pabaigoje galėjo išlyginti rezultatą, bet viename epizode kamuolys atšoko nuo virpsto, o kitame patikimai sužaidė ukrainiečių vartininkas.

Čekijos rinktinė savo aikštėje pralaimėjo škotams 0:1 (0:1), o pergalingą įvartį jau 10-ą min. įmušė Ikechi Anya. Čekai Europos čempionato dalyviai, o jų varžovai į turnyrą nepateko.

Dviejų Senojo žemyno būsimų pirmenybių dalyvių - Velso ir Šiaurės Airijos mūšis, kaip ir dera kaimynams, baigėsi taikiai 1:1 (0:0). Valai pirmavo 60-ą min. po Craigo Cathcarto įvarčio, o pusiausvyrą sugrąžino Simonas Churchas 89-ą min. iš 11 metrų baudinio.

Trijų iš eilės pralaimėjimų seriją nutraukė būsima Lietuvos rinktinės varžovė 2018 metų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro F grupėje Maltos komanda, savo aikštėje susitikimą su Moldova baigusi lygiosiomis 0:0. Tai buvo septintos Maltos futbolininkų nelaimėtos rungtynės iš eilės. Penkių iš eilės pralaimėjimų seriją nutraukusi Moldova nelaimi jau aštuoniolikos rungtynių iš eilės.

FIFA reitinge Moldovos rinktinė užima 156-ą vietą, o Malta – 161-ą poziciją.

Be įvarčių 0:0 sužaidė ir Estija su Norvegija.

Italija*** 1 - 1 Ispanija***

68' Lorenzo Insigne [1 - 0]
70' Aritz Aduriz [1 - 1]

Estija 0 - 0 Norvegija

Graikija 2 - 1 Juodkalnija

54' Georgios Tzavellas [1 - 0]
56' Žarko Tomaševič [1 - 1]
63' Nikolaos Karelis [3 - 1]

Turkija*** 2 - 1 Švedija***

32' Cenk Tosun [1 - 0]
74' Andreas Granqvist [1 - 1]
81' Cenk Tosun [2 - 1]

Danija 2 - 1 Islandija***

50' Nicolai Jorgensen [1 - 0]
54' Nicolai Jorgensen [2 - 0]
90' Arnor Traustason [2 - 1]

Ukraina*** 1 - 0 Kipras

40' Taras Stepanenko [1 - 0]

Čekija*** 0 - 1 Škotija

10' Ikechi Anya [0 - 1]

Malta 0 - 0 Moldova

Velsas*** 1 - 1 Šiaurės Airija***

60' Craig Cathcart [0 - 1]
89' Simon Church [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)