Dviejų pastarųjų Paryžiaus-Dakaro ralių nugalėtojas 370 km nuvažiavo per 3 valandas 34 minutes ir 10 sekundžių, 37 sekundėmis aplenkęs lenktynių lyderį bendroje įskaitoje, japoną Hiroshį Masuokį (Hirošį Masuoką) su "Mitsubishi".

Trečia finišavo "Mitsubishi" vairuojanti vokietė Jutta Kleinschmidt (Juta Kleinšmit), kuri bendroje įskaitoje iš trečiosios pozicijos išstūmė portugalą Carlosą Sousą (Karlosą Sousą):

5. Carlos Sousa, "Mitsubishi"      66:58:22

Motociklų klasėje ketvirtadienį pirmas finišavo italas Giovani Sala (Džiovanis Sala) su KTM, jo laikas - 3 valandos 38 minutės ir 32 sekundės. Antrąją be trečiąją vietas užėmė BMW vairuojantis prancūzas Cyrilis Despres (Sirilis Desprė) ir suomis Kari Tianenas (Karis Tijanenas) su KTM:

1. Giovani Sala                     3:38:32
2. Cyril Despres                    3:44:51
3. Kari Tianen                      3:46:04
4. John Deacon, BMW                 3:46:36
5. Fabrizio Meoni, KTM              3:48:00

Motociklų klasėje lyderio poziciją išsaugojo italas Fabrizio Meonis (Fabricijus Meonis), ketvirtadienį finišavęs penktas: