Trijų komandų B grupės nugalėtojais tapo Urugvajaus futbolininkai, pirmadienį 3:0 (1:0) nugalėję turnyro šeimininkę - Indijos rinktinę. Įvarčius svečiams pelnė Juanas Segalesas (Chuanas Segalesas, 38 min.), Ricardo Varela (Rikardas Varela, 56 min.) ir Wilsonas Martirena (Wilsonas Martirena, 73 minutę).

Antroji vieta šioje grupėje atiteko Islandijos rinktinei.

Galutinė B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Urugvajus    2   2   0   0   5:1    6
2. Islandija    2   1   0   1   4:2    3
3. Indija       2   0   0   2   0:6    0

B grupėje turėjo žaisti ir Indonezijos komanda, tačiau varžybų organizatoriai diskvalifikavo šią rinktinę, pakvietusią septynis užsienio šalių žaidėjus.

A ntrąją pergalę D grupėje pirmadienį pasiekė ir vietą varžybų ketvirtfinalyje iškovojo Čilės futbolininkai. Čilės vienuolikė 2:0 (1:0) nugalėjo Bahreino futbolininkus, kurie prarado galimybę patekti į kitą varžybų etapą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Hectoras Tapia (Hektoras Tapija, 28 min.) ir Fernando Martelis (Fernandas Martelis, 81 minutę).

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Čilė         2   2   0   0   3:0    6
2. Uzbekistanas 2   1   0   1   5:2    3
3. Japonija     2   1   0   1   2:1    3
4. Bahreinas    2   0   0   2   0:7    0