Norima mažinti rinktinių rungtynių skaičių

 (4)
Europos klubų asociacijos (ECA) direktorius Karlas-Heinzas Rummenigge patvirtino, jog buvo pasiektas susitarimas su UEFA dėl nacionalinių rinktinių metinių rungtynių skaičiaus mažinimo. Ketinama mažinti rungtynių skaičių, išbraukiant rungtynes rugpjūčio mėnesį. Tiek klubų, tiek nacionalinių komandų treneriai pritaria, jog šios rungtynės yra nereikalingos ir gal net žalingos.
Karlas-Heinzas Rummenigge
Karlas-Heinzas Rummenigge
© AFP/Scanpix

Mat, stipriausiose pasaulio lygose tokiu metu startuoja sezonas ir rinktinės reikalai nukreipia žaidėjų dėmesį.

Nepaisant to, K-H. Rummenigge teigia, jog su FIFA kol kas šiuo sprendimu susitarimas pasiektas nėra, todėl, ar rungtynių mažinimo idėja bus įgyvendinta – neaišku. Kaip pranešama, norima daryti mažiau rinktinių pertraukų, tačiau ilginti jų trukmę, jog tuo metu būtų sužaidžiama tiek pat.

„Šiuo susitarimu UEFA akivaizdžiai pripažįsta klubų svarbą ir sėkmę juose, kuri daro didelę įtaką futbolininkų žaidimui rinktinėse. Šis sutarimas nebuvo lengvai pasiektas, tačiau mes visad išlaikome pagarbą ir nesikarščiuojame“, - teigė K.-H. Rummenigge.

„Visų Europos klubų vardu noriu padėkoti UEFA prezidentui Micheliui Platini ir tikiuosi tokio gero bendradarbiavimo ir ateityje. Deja, derybos su FIFA atstovais kol kas nejuda, nes daug noro pagelbėti klubams organizacija nerodo“, - pridūrė ECA prezidentas.

www.halftime.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Futbolas

Neeilinis „Premier“ lygos mūšis: „Arsenal“ – „Leicester“ (0:0 vyksta I kėl.)

Anglijos „Premier“ lygoje lyderis „Leicester City“ kaunasi su Londono „Arsenal“ ekipa.

D. Vencevičius apie gandus perimti „Sūduvos“ vairą: buvau kviestas. Nesutarėme

Per savaitę du kartus į Lietuvą – tokį maršrutą su vadovaujama Suvalkų „Wigry“ komanda pasirinko ilgametis Lietuvos nacionalinės rinktinės futbolininkas, o vėliau ir vyriausiojo trenerio asistentas Donatas Vencevičius.

Paskutinė A. Wengero ir „Arsenal“ galimybė (2)

Londono „Arsenal“ strategui 66 metai. Dvylika iš jų, nesėkmingi bandymai iškovoti titulą. Galingi sezono startai ir dar labiau nuviliantys finišai. Aistruoliai jau ne vienerius metus iš eilės, nurašinėja šį strategą bei reikalauja jo galvos. Vadovybė juo pasitiki.

Europos salės futbolo čempionate – ispanų triumfas (7)

Europos salės futbolo čempionate Serbijoje triumfavo Ispanijos futbolininkai. Jie rezultatu 7:3 įveikė Rusijos rinktinę.

„Ligue 1“: PSG nepratęsė pergalių maratono

Šeštadienį Prancūzijoje buvo toliau žaidžiami 26-ojo „Ligue 1“ turo mačai. „Paris Saint-Germain“ nepratęsė savo pergalių maratono.