Norima mažinti rinktinių rungtynių skaičių

 (4)
Europos klubų asociacijos (ECA) direktorius Karlas-Heinzas Rummenigge patvirtino, jog buvo pasiektas susitarimas su UEFA dėl nacionalinių rinktinių metinių rungtynių skaičiaus mažinimo. Ketinama mažinti rungtynių skaičių, išbraukiant rungtynes rugpjūčio mėnesį. Tiek klubų, tiek nacionalinių komandų treneriai pritaria, jog šios rungtynės yra nereikalingos ir gal net žalingos.
Karlas-Heinzas Rummenigge
Karlas-Heinzas Rummenigge
Foto: AFP/Scanpix

Mat, stipriausiose pasaulio lygose tokiu metu startuoja sezonas ir rinktinės reikalai nukreipia žaidėjų dėmesį.

Nepaisant to, K-H. Rummenigge teigia, jog su FIFA kol kas šiuo sprendimu susitarimas pasiektas nėra, todėl, ar rungtynių mažinimo idėja bus įgyvendinta – neaišku. Kaip pranešama, norima daryti mažiau rinktinių pertraukų, tačiau ilginti jų trukmę, jog tuo metu būtų sužaidžiama tiek pat.

„Šiuo susitarimu UEFA akivaizdžiai pripažįsta klubų svarbą ir sėkmę juose, kuri daro didelę įtaką futbolininkų žaidimui rinktinėse. Šis sutarimas nebuvo lengvai pasiektas, tačiau mes visad išlaikome pagarbą ir nesikarščiuojame“, - teigė K.-H. Rummenigge.

„Visų Europos klubų vardu noriu padėkoti UEFA prezidentui Micheliui Platini ir tikiuosi tokio gero bendradarbiavimo ir ateityje. Deja, derybos su FIFA atstovais kol kas nejuda, nes daug noro pagelbėti klubams organizacija nerodo“, - pridūrė ECA prezidentas.

www.halftime.lt
Registruoti (0) Anonimiški (4)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Futbolas

Europos čempionato atranka: latviai nustebino čekus, olandai ir italai vos išplėšė po tašką (27)

Šeštadienį Prahoje vykusiose atrankos į 2016 metų Europos futbolo čempionatą A grupės rungtynėse apmaudžiai pergalę iš savo rankų išleido Latvijos rinktinė, sužaidusi lygiosiomis 1:1 (1:0) su šeimininkais čekais.

Lietuvos 19-mečių rinktinei – rusų greitošauda: 6 įvarčiai per pusvalandį (58)

Šeštadienį Norčiopinge, Švedijoje, vykusiose 2014-2015 metų Europos jaunimo (iki 19 metų) čempionato elito etapo trečios grupės rungtynėse Lietuvos rinktinė net 0:6 (0:1) neprilygo Rusijos bendraamžiams ir nukrito į paskutinę vietą.

Po pažinties su R. Sterlingu Lietuvos rinktinės gynėjas dėkojo Viešpačiui specialiai DELFI iš Londono (30)

„Pagalvojau, kad man liūdnai baigsis“, – „Wembley“ stadione patirto išgąsčio neslėpė Vytautas Andriuškevičius. Dėl kamuolio su Raheemu Sterlingu kovojęs Lietuvos futbolininkas aikštę paliko ant neštuvų. Tuo metu gynėjo galvoje sukosi niūrios mintys, kadangi varžovas jam įspyrė į prieš trejus metus išoperuotą kelį.

Anglai: žinojome, kad lietuviai aklinai ginsis specialiai DELFI iš Londono (19)

Wayne'as Rooney iš rūbinės „Wembley“ stadiono koridoriais traukė spindinčiu veidu. „Manau, rungtynės mums buvo puikios“, – nedviprasmiškai įvertino Anglijos rinktinės kapitonas. Dar labiau nei jis savo įvarčiais, įmuštais į Lietuvos komandos vartus, džiaugėsi Raheemas Sterlingas ir Harry Kane'as, kurie vilkėdami nacionalinės ekipos aprangą pasižymėjo pirmą kartą.

Anglų spauda šaiposi: „Lith-who-aint-here“ – kas jai neįmuštų? (731)

Po penktadienį beveik 84 tūkstančių žiūrovų užpildytame „Wembley“ stadione sužaistų atrankos į 2016 metų Europos futbolo čempionatą E grupės rungtynių tarp vietos Anglijos ir Lietuvos rinktinių (4:0) anglų spauda šlovino vos per 80 sekundžių įvartį sumedžiojusį Harry Kane'ą ir šaipėsi iš savo varžovų pajėgumo.