Norima mažinti rinktinių rungtynių skaičių

 (4)
Europos klubų asociacijos (ECA) direktorius Karlas-Heinzas Rummenigge patvirtino, jog buvo pasiektas susitarimas su UEFA dėl nacionalinių rinktinių metinių rungtynių skaičiaus mažinimo. Ketinama mažinti rungtynių skaičių, išbraukiant rungtynes rugpjūčio mėnesį. Tiek klubų, tiek nacionalinių komandų treneriai pritaria, jog šios rungtynės yra nereikalingos ir gal net žalingos.
Karlas-Heinzas Rummenigge
Karlas-Heinzas Rummenigge
© AFP/Scanpix

Mat, stipriausiose pasaulio lygose tokiu metu startuoja sezonas ir rinktinės reikalai nukreipia žaidėjų dėmesį.

Nepaisant to, K-H. Rummenigge teigia, jog su FIFA kol kas šiuo sprendimu susitarimas pasiektas nėra, todėl, ar rungtynių mažinimo idėja bus įgyvendinta – neaišku. Kaip pranešama, norima daryti mažiau rinktinių pertraukų, tačiau ilginti jų trukmę, jog tuo metu būtų sužaidžiama tiek pat.

„Šiuo susitarimu UEFA akivaizdžiai pripažįsta klubų svarbą ir sėkmę juose, kuri daro didelę įtaką futbolininkų žaidimui rinktinėse. Šis sutarimas nebuvo lengvai pasiektas, tačiau mes visad išlaikome pagarbą ir nesikarščiuojame“, - teigė K.-H. Rummenigge.

„Visų Europos klubų vardu noriu padėkoti UEFA prezidentui Micheliui Platini ir tikiuosi tokio gero bendradarbiavimo ir ateityje. Deja, derybos su FIFA atstovais kol kas nejuda, nes daug noro pagelbėti klubams organizacija nerodo“, - pridūrė ECA prezidentas.

www.halftime.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Futbolas

A. Novikovas apie muštą 11 metrų baudinį: buvo baisoka trenerio ir žaidėjų komentarai (14)

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė Europos čempionato atrankos E grupėje iškovojo 10-ąjį tašką. Lietuviai dviejų baudinių rungtynėse Liublianoje pasiekė lygiąsias 1:1 prieš Slovėniją.

Anglai į Lietuvą atvyks be pusės starto sudėties (25)

Kelialapį į 2016 metų Europos futbolo čempionato finalinį etapą kišenėje jau turinti Anglijos rinktinė į Vilnių atvyks ne stipriausios sudėties. Paskutines atrankos rungtynes prieš lietuvius praleis 5 pagrindinės sudėties žaidėjai.

Anglai į Vilnių atsivežė pasiūlymą dėl Nacionalinio stadiono (155)

Dirbtinė veja ir vos 5 tūkst. vietų tribūnos – tikra egzotika Anglijos futbolo rinktinei, kurią ši patirs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione. Dar egzotiškiau atvykėliams turėtų pasirodyti metų metus dūlantys arenos griaučiai kitoje Vilniaus pusėje. Tik daugiafunkcinių objektų statybose besispecializuojančioms britų kompanijoms kur kas įdomesnė ne griūvančių konstrukcijų istorija, o ateitis.

J. Kloppas Liverpulyje: mes privalome pasikeisti (3)

Naujasis „Liverpool“ klubo strategas Juergenas Kloppas paragino sirgalius pamiršti visas abejones ir pademonstruoti tikėjimą ekipa.

Lietuvos futbolo rinktinė išplėšė lygiąsias Slovėnijoje, bet šiaudo nesugriebė įvarčių video (309)

Igorio Pankratjevo vadovaujama Lietuvos futbolo rinktinė (FIFA-116) penktadienį Liublianoje mėgino sugriebti paskutinį šiaudą atrankoje į 2016 metų Europos čempionatą – penkti žengiantys lietuviai E grupės rungtynėse susitiko su Slovėnija (FIFA-46) ir išplėšė lygiąsias 1:1 (0:1).