Norima mažinti rinktinių rungtynių skaičių

(4)
Karlas-Heinzas Rummenigge
© AFP/Scanpix

Europos klubų asociacijos (ECA) direktorius Karlas-Heinzas Rummenigge patvirtino, jog buvo pasiektas susitarimas su UEFA dėl nacionalinių rinktinių metinių rungtynių skaičiaus mažinimo. Ketinama mažinti rungtynių skaičių, išbraukiant rungtynes rugpjūčio mėnesį. Tiek klubų, tiek nacionalinių komandų treneriai pritaria, jog šios rungtynės yra nereikalingos ir gal net žalingos.

Mat, stipriausiose pasaulio lygose tokiu metu startuoja sezonas ir rinktinės reikalai nukreipia žaidėjų dėmesį.

Nepaisant to, K-H. Rummenigge teigia, jog su FIFA kol kas šiuo sprendimu susitarimas pasiektas nėra, todėl, ar rungtynių mažinimo idėja bus įgyvendinta – neaišku. Kaip pranešama, norima daryti mažiau rinktinių pertraukų, tačiau ilginti jų trukmę, jog tuo metu būtų sužaidžiama tiek pat.

„Šiuo susitarimu UEFA akivaizdžiai pripažįsta klubų svarbą ir sėkmę juose, kuri daro didelę įtaką futbolininkų žaidimui rinktinėse. Šis sutarimas nebuvo lengvai pasiektas, tačiau mes visad išlaikome pagarbą ir nesikarščiuojame“, - teigė K.-H. Rummenigge.

„Visų Europos klubų vardu noriu padėkoti UEFA prezidentui Micheliui Platini ir tikiuosi tokio gero bendradarbiavimo ir ateityje. Deja, derybos su FIFA atstovais kol kas nejuda, nes daug noro pagelbėti klubams organizacija nerodo“, - pridūrė ECA prezidentas.

Stopkadras
Sezono tęsiniui po žiemos pertraukos besirengiantis Lenkijos antros futbolo lygos Suvalkų „Wigry“ klubas su Nerijumi Valskiu treniruočių stovyklos Turkijoje kontrolinėse rungtynėse 9:0 (4:0) sutriuškino šeštoje pozicijoje Turkijos antrame divizione esančią „Alanyaspor Kulubu“ komanda.

Lietuvos moterų futbolo rinktinė pralaimėjo ir antras kontrolines rungtynes estėms (2)

2015 vasario mėn. 26 d. 17:50
Pasiruošimą 2017 metų Europos moterų futbolo čempionato atrankos turnyrui pradėjusi Lietuvos rinktinė ketvirtadienį ir antras kontrolines rungtynes Estijoje 0:2 (0:1) pralaimėjo šios šalies nacionalinei komandai. Po įvartį į lietuvių vartus įmušė Saron Laanmae (11 min.) ir Signy Aarna (88 min.).

Anglų „Liverpool“ ir „Tottenham“ klubai nekovos net dėl Europos lygos taurės visų Italijos atstovų triumfas

2015 vasario mėn. 27 d. 00:06
Europos lygos taurės turnyre ketvirtadienį buvo sužaistos šešiolika šešioliktfinalio etapo atsakomųjų rungtynių. visišką fiasko patyrė du garsūs Anglijos klubai. „Liverpool“ ekipa svečiuose po baudinių serijos 0:2 pralaimėjo Stambulo „Bešiktaš“ komandai (pirmas mačas - 1:0, atsakomo pagrindinis laikas - 0:1, pratęsimas - 0:0, o baudiniai - 4:5).

Lietuvos futbolo A lyga ieško skiepų nuo lažybų viruso (10)

2015 vasario mėn. 26 d. 15:32
Lietuvos futbolo A lyga ieško skiepų nuo lažybų viruso
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
2015 metais Lietuvos futbolo gerbėjai išvys 180 A lygos rungtynių, bet kiek iš jų bus surežisuotos iš anksto? Šis klausimas dažniausiai skambėjo ketvirtadienį surengtame naujo Lietuvos pirmenybių sezono pristatyme. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis sekretorius Edvinas Eimontas tikina, kad kova su sukčiais vyksta, ir ji nėra nužymėta vien pralaimėjimais.