Norima mažinti rinktinių rungtynių skaičių

 (4)
Europos klubų asociacijos (ECA) direktorius Karlas-Heinzas Rummenigge patvirtino, jog buvo pasiektas susitarimas su UEFA dėl nacionalinių rinktinių metinių rungtynių skaičiaus mažinimo. Ketinama mažinti rungtynių skaičių, išbraukiant rungtynes rugpjūčio mėnesį. Tiek klubų, tiek nacionalinių komandų treneriai pritaria, jog šios rungtynės yra nereikalingos ir gal net žalingos.
Karlas-Heinzas Rummenigge
Karlas-Heinzas Rummenigge
© AFP/Scanpix

Mat, stipriausiose pasaulio lygose tokiu metu startuoja sezonas ir rinktinės reikalai nukreipia žaidėjų dėmesį.

Nepaisant to, K-H. Rummenigge teigia, jog su FIFA kol kas šiuo sprendimu susitarimas pasiektas nėra, todėl, ar rungtynių mažinimo idėja bus įgyvendinta – neaišku. Kaip pranešama, norima daryti mažiau rinktinių pertraukų, tačiau ilginti jų trukmę, jog tuo metu būtų sužaidžiama tiek pat.

„Šiuo susitarimu UEFA akivaizdžiai pripažįsta klubų svarbą ir sėkmę juose, kuri daro didelę įtaką futbolininkų žaidimui rinktinėse. Šis sutarimas nebuvo lengvai pasiektas, tačiau mes visad išlaikome pagarbą ir nesikarščiuojame“, - teigė K.-H. Rummenigge.

„Visų Europos klubų vardu noriu padėkoti UEFA prezidentui Micheliui Platini ir tikiuosi tokio gero bendradarbiavimo ir ateityje. Deja, derybos su FIFA atstovais kol kas nejuda, nes daug noro pagelbėti klubams organizacija nerodo“, - pridūrė ECA prezidentas.

www.halftime.lt
Registruoti (0) Anonimiški (4)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Futbolas

Fidžio rinktinės futbolininkai varžovams įmušė net 38 įvarčius (6)

Ramiojo vandenyno regiono sporto žaidynių organizatoriai paskelbė, kad futbolo turnyre buvo pagerintas oficialių tarptautinių rungtynių rezultatyvumo rekordas. Fidžio ir Mikronezijos rinktinių susitikimas baigėsi rezultatu 38:0. Fifžio komandos gynėjas Antonip Tuivuna pelnė net 10 įvarčių. Apie tai praneša BBC.

„Barcelona“ klubas už 34 mln. eurų įsigijo A. Turaną (2)

Katalonijos „Barcelona“ klubas „iššovė“ žaidėjų turguje, kai oficialiai paskelbė pasiekusi susitarimą su Madrido „Atletico“ ekipa dėl 28-erių metų saugo Arda Turano įsigijimo. Už turką katalonai sumokės 34 milijonus eurų.

Sužavėjo: D. Šernas vilkės „Žalgirio“ marškinėlius (12)

Nuo liepos pradžios su Vilniaus „Žalgiriu“ besitreniravęs Darvydas Šernas sukirto rankomis su klubu ir padės komandai siekti pergalių UEFA Čempionų lygos atrankoje.

Gandai ar realybė? C. Ronaldo gali persikelti į Paryžių (31)

Įtakingas Prancūzijos dienraštis „France Football“ skelbia, kad Cristiano Ronaldo ir Madrido „Real“ keliai gali išsiskirti jau šią vasarą. Pasak minėto šaltinio, „baltųjų“ ekipos prezidentas Florentino Perezas išvyko į Katarą pradėti derybas su Paryžiaus „Saint-Germain“ vadovais.

Prieš UEFA Čempionų lygos atranką „Gintra-Universitetas“ išbandys jėgas su pajėgiomis varžovėmis

Liepos 24–26 dienomis Šiauliuose ir vėl užvirs moterų futbolo aistros. UEFA moterų Čempionų lygos atrankos turnyro pasirengimo ciklui artėjant prie pabaigos vyks draugiškas Baltijos šalių moterų futbolo turnyras „Amber Cup“. Jame varžysis vietos „Gintros-Universiteto“, Bobruisko FK „Bobruichanka“ (Baltarusija), Rygos futbolo mokyklos (Latvija) ir Parnu FK „Jalgpalliklubi“ (Estija) komandos.