Norima mažinti rinktinių rungtynių skaičių

 (4)
Europos klubų asociacijos (ECA) direktorius Karlas-Heinzas Rummenigge patvirtino, jog buvo pasiektas susitarimas su UEFA dėl nacionalinių rinktinių metinių rungtynių skaičiaus mažinimo. Ketinama mažinti rungtynių skaičių, išbraukiant rungtynes rugpjūčio mėnesį. Tiek klubų, tiek nacionalinių komandų treneriai pritaria, jog šios rungtynės yra nereikalingos ir gal net žalingos.
Karlas-Heinzas Rummenigge
Karlas-Heinzas Rummenigge
© AFP/Scanpix

Mat, stipriausiose pasaulio lygose tokiu metu startuoja sezonas ir rinktinės reikalai nukreipia žaidėjų dėmesį.

Nepaisant to, K-H. Rummenigge teigia, jog su FIFA kol kas šiuo sprendimu susitarimas pasiektas nėra, todėl, ar rungtynių mažinimo idėja bus įgyvendinta – neaišku. Kaip pranešama, norima daryti mažiau rinktinių pertraukų, tačiau ilginti jų trukmę, jog tuo metu būtų sužaidžiama tiek pat.

„Šiuo susitarimu UEFA akivaizdžiai pripažįsta klubų svarbą ir sėkmę juose, kuri daro didelę įtaką futbolininkų žaidimui rinktinėse. Šis sutarimas nebuvo lengvai pasiektas, tačiau mes visad išlaikome pagarbą ir nesikarščiuojame“, - teigė K.-H. Rummenigge.

„Visų Europos klubų vardu noriu padėkoti UEFA prezidentui Micheliui Platini ir tikiuosi tokio gero bendradarbiavimo ir ateityje. Deja, derybos su FIFA atstovais kol kas nejuda, nes daug noro pagelbėti klubams organizacija nerodo“, - pridūrė ECA prezidentas.

www.halftime.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Futbolas

Žalgiriečiai dalyvavo draugiškame futbolo turnyre Gelgaudiškyje video

Į neįprastą kelionę išsiruošusi Vilniaus „Žalgirio“ komanda laisvadienį praleido Šakių rajone, Gelgaudiškio miestelyje, kuriame vyko mėgėjiškas vietos bendruomenės futbolo turnyras Mindaugo Basčio taurei laimėti.

„Chelsea“ įsigijo Jamaikos rinktinės gynėją

Londono „Chelsea“ klubas paskutinę perėjimų lango dieną įsigijo antrą žaidėją – „Reading“ gynėją Michaelį Hectorą, su kuriuo pasirašė 5 metų sutartį.

Oficialu: „Man United“ puolimą sustiprino A. Martialis (9)

„Manchester United“ pagaliau paskelbė, kad įsigijo 19-metį AS „Monaco“ ekipos snaiperį Anthony Martialį.

Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjai rugsėjo 1-ąją lydėjo tiek būsimą pamainą, tiek savo atžalas (10)

Lietuvos rinktinės futbolininkai laisvu nuo treniruočių laiku taip pat trumpai atšventė Mokslo ir žinių dieną. Rugsėjo 1-ąją vyresni rinktinės žaidėjai į mokyklas išlydėjo savo atžalas, o jaunesnieji pasveikino būsimą pamainą.

Vilniaus „Žalgirio“ legendą į futbolą sugrąžino mėgėjai (7)

„Visas futbolas mano gyvenime dabar: Čempionų lyga per televizorių ir Panevėžio veteranai“, – prisipažįsta Stasys Danisevičius. Vilniaus „Žalgirio“ istoriją kadaise rašęs saugas jau seniai sėkmingai persikraustė į verslo pasaulį. Bet dabar jam teko netikėta užduotis – be jokių treniruočių paruošti Lietuvos rinktinę Europos čempionatui.