Norima mažinti rinktinių rungtynių skaičių

 (4)
Europos klubų asociacijos (ECA) direktorius Karlas-Heinzas Rummenigge patvirtino, jog buvo pasiektas susitarimas su UEFA dėl nacionalinių rinktinių metinių rungtynių skaičiaus mažinimo. Ketinama mažinti rungtynių skaičių, išbraukiant rungtynes rugpjūčio mėnesį. Tiek klubų, tiek nacionalinių komandų treneriai pritaria, jog šios rungtynės yra nereikalingos ir gal net žalingos.
Karlas-Heinzas Rummenigge
Karlas-Heinzas Rummenigge
© AFP/Scanpix

Mat, stipriausiose pasaulio lygose tokiu metu startuoja sezonas ir rinktinės reikalai nukreipia žaidėjų dėmesį.

Nepaisant to, K-H. Rummenigge teigia, jog su FIFA kol kas šiuo sprendimu susitarimas pasiektas nėra, todėl, ar rungtynių mažinimo idėja bus įgyvendinta – neaišku. Kaip pranešama, norima daryti mažiau rinktinių pertraukų, tačiau ilginti jų trukmę, jog tuo metu būtų sužaidžiama tiek pat.

„Šiuo susitarimu UEFA akivaizdžiai pripažįsta klubų svarbą ir sėkmę juose, kuri daro didelę įtaką futbolininkų žaidimui rinktinėse. Šis sutarimas nebuvo lengvai pasiektas, tačiau mes visad išlaikome pagarbą ir nesikarščiuojame“, - teigė K.-H. Rummenigge.

„Visų Europos klubų vardu noriu padėkoti UEFA prezidentui Micheliui Platini ir tikiuosi tokio gero bendradarbiavimo ir ateityje. Deja, derybos su FIFA atstovais kol kas nejuda, nes daug noro pagelbėti klubams organizacija nerodo“, - pridūrė ECA prezidentas.

www.halftime.lt
Registruoti (0) Anonimiški (4)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Futbolas

J. Kloppas atmetė Anglijos vidutiniokų pasiūlymą (5)

Dortmundo „Borussia“ komandą paliekantis treneris Jurgenas Kloppas sulaukė pirmųjų oficialių pasiūlymų. Tiesa, jie ne tokie, apie kuriuos svajotų charizmatiškasis vokietis.

J. Guardiola prieš atsakomąjį mūšį su „Porto“: tai – finalas PSG mintyse – revanšas prieš „Barcą“ (23)

Prie sienos priremti Miuncheno „Bayern“ ir Paryžiaus „Saint Germain“ klubai antradienį bandys atsigriebti ir prasimušti į UEFA Čempionų lygos pusfinalį. Jei vokiečių šansai perlaužti rezultatą dvikovoje su „Porto“ dar laikomi gana realiais, tai prancūzų išsigelbėjimas mače su „Barcelona“ prilygtų stebuklui.

Italijos futbolo čempionate „Verona“ klubo, o Ispanijos - „Elche“ ekipos pergalės

Italijos „Serie A“ futbolo lygos čempionate pirmadienio vakarą buvo sužaistos paskutinės 31-o turo rungtynės. Florencijos „Fiorentina“ klubas savo aikštėje susitiko su „Verona“ komanda ir pralaimėjo varžovams 0:1 (0:0). Pergalingą įvartį Mouniras Obbadi pelnė 90-ą minutę.

M. Stankevičiui Vokietijoje vadovaus naujas vyriausias treneris (2)

Penkioliktą vietą aštuoniolikos komandų Vokietijos futbolo elite užimančio „Hanover 96“ klubo, kuriam atstovauja Marius Stankevičius, vadovai iš vyriausiojo trenerio pareigų pirmadienį atleido Tayfuną Korkutą.

Po pergalių prieš čempionus ir vicečempionus – į turo rinktinę paskelbta ir rato rinktinė (1)

Pirmo rato finišo tiesiojoje „Trakams“ įveikus šalies čempionus Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus, o Kauno „Stumbrui“ – vicečempionę Pakruojo „Kruoją“, senosios ir laikinosios sostinių klubai į devinto turo rinktinę pasiuntė po keturis savo atstovus.