Šįkart Katalonijos klubą į pergalę vedė ne garsusis puolimo trejetas - Lionelis Messi, Neymaras ir Luisas Suarezas. Vienintelį ir pergalingą įvartį „Barcelona“ ekipai 73 min. pelnė gynėjas iš Belgijos Thomasas Vermaelenas. Tai pirmas jo įvartis vilkint „Barcelona“ marškinėlius.

Kitose rungtynėse San Sebastiano „Real Sociedad“ namuose lygiosiomis 0:0 sužaidė su Gižono „Sporting“ ekipa.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse Madrido „Real“ futbolininkai namuose net 5:0 sutriuškino „Real Betis“ ekipą. Po du įvarčius pelnė Garethas Bale'as ir Jamesas Rodriguezas, kartą pasižymėjo Karimas Benzema.

„Barcelona“ 1-0 „Malaga“

73' [1-0] Thomas Vermaelen

„Real Sociedad“ 0-0 „Sporting Gijon“

„Celta Vigo“ 3-0 „Rayo Vallecano“

9' Tono („Rayo Vallecano“) pašalintas iš aikštės
11' [1-0] Nolito (iš 11 m baudinio)
50' [2-0] Nolito
88' [3-0] Andreu Fontas

„Real Madrid“ 5-0 „Real Betis“

2' [1-0] Gareth Bale
39' [2-0] James Rodriguez
47' [3-0] Karim Benzema
49' [4-0] James Rodriguez
61' Ruben Castro Martin („Real Betis“) nerealizavo 11 m. baudinio
89' [5-0] Gareth Bale

Italijoje - pirma „AC Milan“ klubo pergalė

Italijos „Serie A“ futbolo čempionate šeštadienį sužaisti du antro turo susitikimai. Pirmose rungtynėse „Bologna“ namuose rezultatu 0:1 pralaimėjo „Sassuolo“ futbolininkams. Svečiams vienintelį įvartį pelnė Antonio Floro Floresas.

Pirmą pergalę iškovojo „AC Milan“ klubas, „San Siro“ stadione 2:1 įveikęs „Empoli“ ekipą. Milano ekipai pergalę lėmė naujokai - Carlosas Bacca ir Luizas Adriano.

„Bologna“ 0–1 „Sassuolo“

86' [0-1] Antonio Floro Flores

„Milan“ 2–1 „Empoli“

17' [1-0] Carlos Bacca
20' [1-1] Riccardo Saponara
69' [2-1] Luiz Adriano