Vos tik nuaidėjus pirmajam teisėjo švilpukui, buvo galima pastebėti, jog svečių gynybos linija išsidėstė gana toli nuo ginamų vartų. Kartą po ilgo perdavimo patikimai sužaidė Povilas Valinčius, tačiau antrą sykį vartininkas buvo bejėgis.

8-ą minutę Karolis Laukžemis sulaukė puikaus perdavimo iš aikštės gilumos ir, pabėgęs nuo gynėjų, užtikrintai perkėlė kamuolį per P. Valinčių.

Po praleisto įvarčio šiauliečiai perėmė kamuolio kontrolę ir vis dažniau pradėjo lankytis prie granitiečių vartų. Pirmą kartą rungtynes starto sudėtyje pradėjęs klaipėdietis Artiomas Jerošenko perdegė ir 35-ą minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę.

Kėlinio pabaigoje Ramūnas Radavičius perdavė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau nuo varžovo atitrūkęs Tadas Eliošius galva smūgiavo netiksliai.

Mažumoje žaidę šeimininkai užtikrintai gynėsi, o šiauliečių kamuolio kontrolė apčiuopiamos naudos nedavė. Klaipėdiečiai kartas nuo karto surengdavo aštresnius išpuolius ir pagrasindavo varžovų vartams standartinių padėčių metu.

69-ą minutę „Klaipėdos granitas“ skėlė svečiams antrą antausį. Titas Vitukynas sulaukęs progos, smūgiavo iš 16 metrų atstumo ir nuginklavo P. Valinčių. Saugas pasiuntė į nokdauną savo buvusią komandą. Maža to, šeimininkai galėjo pelnyti ir trečią įvartį, tačiau „Šiauliams“ nuo pavojingo išpuolio paskutinę akimirką pavyko apsiginti.

Visgi 77-ą minutę visiškai be priežiūros šalia vartų paliktas Sergejus Ševčiukas pasinaudojo dėkinga proga ir tiksliai smūgiavo galva.

Artėjant pagrindiniam rungtynių laikui į pabaigą, gerą galimybę išlyginti rezultatą po Rolando Leščiaus perdavimo turėjo Edvinas Jasaitis. Saugas iš kelių metrų stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį virš vartų.

Prabėgus keturioms pridėtoms minutėms, teisėjas leido svečiams pakelti kampinį, kuris tapo lemtingas. Jo metu galvą kyštelėjo Kirilas Nesterenka, o kamuolys atšokęs nuo skersinio, kirto vartų liniją.

Šiauliai“ paskutinėmis minutėmis likvidavo dviejų įvarčių deficitą ir iškovojo antrą tašką šiame sezone.

„Srumbras“ įveikė blankiai žaidusius vicečempionus

Komandai pradėjus vadovauti treneriui Divaldo Alvesui, Pakruojo „Kruoja“ vis dar negali surasti pergalės recepto „SMScredit.lt A lygoje“. Šalies vicečempionai svečiuose sužaidė labai blankias rungtynes ir patyrė trečiąją nesėkmę paeiliui, pripažindama Kauno „Stumbro“ pranašumą – 0:2 (0:2).

Vos antrąsias rungtynes starto vienuolikėje pradėjęs Deividas Stradalovas tapo „Kruojos“ duobkasiu pirmoje dvikovos pusėje. Nors mačą aktyviau pradėjo svečiai, būtent aikštės šeimininkų puolėjas išvedė savo komandą į priekį 10-ą minutę.

Klaudijui Upstui uždirbus kampinį, „Stumbro“ komanda jį įžaidė labai sėkmingai. Nerijus Mačiulis perdavė kamuolį link tolimojo virpsto be priežiūros paliktam Viliui Armanavičiui, kuris jį pasiuntė prie pat vartų buvusiam D. Stradalovui. Puolėjui beliko įmušti pirmąjį įvartį.

Nesužaidus nei pusės kėlinio, aikštės šeimininkų komandos treneriams teko atlikti priverstinį keitimą. Po traumos sugrįžęs į aikštę K. Upstas rungtynių tęsti nebegalėjo.

Ši netektis „Stumbro“ iš vėžių neišmušė, kauniečiai ir toliau kūrė momentus prie kiek pasimetusių svečių vartų. Po dar vieno pavojingai pakelto kampinio galva vos kamuolio į savo vartus nenukreipė Donatas Strockis, vėliau labai efektingai per save smūgiavo D. Stradalovas.

Netrukus kauniečiai padvigubino rezultatą. Suklydus „Kruojos“ gynybos linijai, po perdavimo iš aikštės gilumos prieš vartus iššoko N. Mačiulis. Saugas galėjo smūgiuoti pats, tačiau nepagailėjo kamuolio D. Stradalovui, kuriam beliko kyštelėti koją 27-ą minutę.

Netrukus N. Mačiulis galėjo pasižymėti pats. Idealiai tikslaus tolimo Rimvydo Sadausko perdavimo sulaukęs saugas buvo darsyk paliktas be priežiūros, smūgiavo labai pavojingai, bet į vartus nepataikė. Kamuolys praskriejo visai šalia tolimo virpsto.

Kėliniui artėjant prie pabaigos, „Stumbras“ atsitraukė arčiau savo vartų ir atidavė iniciatyvą svečiams, laukdami progų greitiems išpuoliams. Tokios galimybės „Kruoja“ nesuteikė, tačiau pati taip pat nesugebėjo sukurti jokio pavojaus prie kauniečių vartų. Giedriui Kvedarui nei karto neteko gelbėti savo komandos.

Vos 58-ą minutę svečiai pirmą kartą pataikė į vartų stačiakampį, bet Tomo Birškio smūgį lietė šalia buvęs gynėjas, todėl „Stumbro“ vartininkui sugauti sulėtėjusį kamuolį jokių sunkumų nekilo.

Likus žaisti mažiau nei pusvalandį, „Kruojos“ vyr. treneris į aikštę metė Tomą Salamanavičių ir komandoje debiutavusį Eldoną Maquembą. Pastarasis pakeitė Tautvydą Eliošių. Be pagrindinio komandos įžaidėjo likusių svečių atakos tapo chaotiškos.

Per likusį laiką Giedraus Kvedaro vartams pavojus kilo vos keletą kartų. Visus momentus sukūrė T. Salamanavičius. Kartą saugas pavojingai smūgiavo pažeme po reido kone per pusę aikštės, vėliau po kampinio krūtine susistabdęs kamuolį į vartus nepataikė, o jau per pridėtą laiką jo pažeme smūgiuotą kamuolį iš rankų išleido vartininkas, bet spėjo antruoju bandymu jį sustabdyti kone ant vartų linijos.

Lygiai taip pat keliomis minutėmis anksčiau buvo suklydęs ir „Kruojos“ vartų sargas Martynas Matuzas. Jo laimei, „Stumbro“ kontratakos metu po R. Sadausko smūgio iš rankų išslydęs kamuolys atsitrenkė į virpstą ir grįžo atgal vartininkui į rankas.

„Klaipėdos granitas“ 2 - 2 Šiaulių „Šiauliai“
8' [1 - 0] Karolis Laukžemis
35' Artiomas Jerošenko („Granitas“) raudona kortelė – antra geltona
69' [2 - 0] Titas Vitukynas
77' [2 - 1] Sergijus Ševčiukas
90+4' [2 - 2] Kirilas Nesterenka

Kauno „Stumbras“ 2 - 0 Pakruojo „Kruoja“
10' [1 - 0] Deividas Stradalovas
27' [2 - 0] Deividas Stradalovas