NBA legenda prisidėjo prie NEBL rekordo

(1)
Sekmadienį debiutavęs NEBL mače su Kauno "Žalgiriu" (68:97) Kopenhagos ekipos globėjas - legendinis NBA krepšininkas 41 metų Magicas Johnsonas užvakar daug prisidėjo prie komandos draugo Marko Sanfordo lygos rezultatyvumo rekordo. Šis amerikietis puolėjas pelnė 42 taškus.
Magic Johnson
Pirmąją pergalę NEBL čempionate iškovojo Kopenhagos "Magic Great Danes" (Danija), užvakar savo aikštėje po pratęsimo 90:79 (19:18, 27:17, 21:23, 12:21, 11:0) įveikę Suomijos klubo Espo "Honka" krepšininkus.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 79:79. Papildomas 5 minutes šeimininkai laimėjo 11:0.

Buvęs JAV jaunimo rinktinės narys bei kandidatas į 1997 m. NBA naujokų biržą M.Sanfordas per 36 min. pataikė 16 iš 23 dvitaškių, 1 iš 6 tritaškių, 7 iš 9 baudų, atkovojo 14 kamuolių.

Ankstesnis rekordas - 39 taškai per mačą - priklausė praėjusį sezoną Espo "Honka" žaidusiam amerikiečiui Adoniui Jordanui.

Šį rezultatą jis buvo pasiekęs Kaune šių metų kovo 12 d. per "Honka" rungtynes su tada M.Johnsono šefuojamu Boroso "Magic M7" klubu (Švedija).

Visas 45 minutes aikštėje išbuvęs M.Johnsonas daugumą iš savo 11 rezultatyvių perdavimų skyrė būtent M.Sanfordui. Be to, buvusi "Los Angeles Lakers" superžvaigždė įmetė 8 taškus ir sugriebė 14 atšokusių kamuolių.

Europos lyga: Ž. Karčemarskas atrėmė baudinį, bet paliko aikštę nuleidęs galvą

Pirmą nesėkmę UEFA Europos lygoje patyrė Žydrūno Karčemarsko atstovaujamas „Osmanlispor“ klubas. Vartininkas iš Lietuvos sugebėjo atremti 11 m baudinį, tačiau turkai Šveicarijoje 1:2 (0:1) nusileido „Zurich“ futbolininkams.

UEFA pasirūpino, kad „Real“ žvaigždės išvengtų pažinties su lenkų „kibicais“ Palestinos vėliava – „neleistina“

Po ilgos pertraukos į elitinį žemyno futbolo turnyrą grįžęs Varšuvos „Legia“ klubas prarado sirgalių užnugarį. Lenkijos čempionams UEFA nurodė artimiausias namų rungtynes Čempionų lygoje žaisti tuščiame stadione.

Avariją patyrė C. Ronaldo lėktuvas (10)

Madrido „Real“ (Ispanija) klubo ir Portugalijos futbolo rinktinės puolėjo Cristiano Ronaldo asmeninis lėktuvas – verslo klasės dvimotoris „Gulfstream G200“ - patyrė avariją ir buvo rimtai apgadintas. Apie tai praneša ispanų interneto portalas „Sport“.

Čempionų lyga: pigiausi bilietai į rungtynes Kijeve, brangiausi – Turine (1)

Leidinys „Financial Sports“ paskelbė bilietų kainų į UEFA Čempionų lygos turnyro rungtynes reitingą. Pasak leidinio, patys pigiausi bilietai yra į Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) klubo namų rungtynes, kurie kainuoja tik 4 svarus (4,64 euro).

F. Černycho įvartis Lenkijos taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse

2016–2017 metų sezono Lenkijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio mačą Balstogės „Jagiellonia“ klubas su Fiodoru Černychu svečiuose 1:4 (1:1) pralaimėjo Ščecino „Pogon“ futbolininkams.