Monrealyje laimėjo A. Kerber, A. Radwanska ir E. Bouchard

(1)
Monrealyje, Kanadoje, vykstančiame WTA serijos „Rogers Cup“ tarptautiniame moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 2,413 mln. JAV dolerių, trečiadienį baigėsi vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas.
© Reuters/Scanpix

Antroji turnyro raketė vokietė Angelique Kerber 6:3, 4:6, 6:3 nugalėjo kroatę Mirjaną Lučič-Baroni, o ketvirtoji pagal reitingą lenkė Agnieszka Radwanska 6:1, 7:5 įveikė rumunę Monicą Niculescu.

Aštuntfinalyje taip pat žais šeštoji pagal skirstymą amerikietė Venus Williams, 6:3, 6:0 privertusi pasiduoti čekę Barborą Zahlavovą Strycovą, bei devintoji raketė rusė Svetlana Kuznecova, iš tolesnės kovos eliminavusi tautietę Allą Kudriavcevą – 7:5, 6:0.

Likusiuose mačuose pergales iškovojo bei aštuntfinalio dalyvėmis tapo šios tenisininkės:

16-Anastasija Pavliučenkova (Rusija) – Christina McHale (JAV) 6:2, 7:5;

17-Elina Svitolina (Ukraina) – Francoise Abanda (Kanada) 7:6 (7:2), 7:6 (7:3).

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 900 WTA klasifikacijos taškų bei 497 700 dolerių čekis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

„Real“ futbolininkai Čempionų lygos finale vilkės alyvinės spalvos marškinėlius

Madrido futbolo klubas „Real“ artėjančiame UEFA Čempionų lygos turnyro finale su Turino komanda „Juventus“ žais išvykos – alyvinės spalvos apranga. Apie tai skelbia ispanų leidinys AS.

Koja kojon su L. Messi: C. Ronaldo taip pat gali būti „įkalintas“ už vengimą mokėti mokesčius (3)

Madrido futbolo klubo „Real“ ir Portugalijos puolėjas 32-ejų metų Cristiano Ronaldo visur stengiasi konkuruoti su kolega iš katalonų komandos „Barcelona“ ir Argentinos rinktinės Lioneliu Messi. Kaip juokauja portalas Cadena SER, portugalas gali paskui argentinietį taip pat atsidurti „už grotų“ dėl vengimo mokėti mokesčius.

„United“ saugas H. Mchitarianas: pergalę skiriu Mančesteriui ir visiems armėnams (2)

„Manchester United“ klubo saugas Henrichas Mchitarianas pergalę UEFA Europos lygos turnyro finalo rungtynėse prieš Amsterdamo komandą „Ajax“ 2:0 skyrė visiems savo tautiečiams – armėnams.

J. Mourinho: futbole yra daugybė poetų, bet poetai neiškovojo daugybės taurių (2)

Anglijos futbolo klubo „Manchester United“ vyriausiasis treneris 54-erių metų portugalas Jose Mourinho po pergalės UEFA Europos lygos taurės turnyro finale prieš Amsterdamo komandą „Ajax“ (2:0), džiaugėsi iškovotu trofėjumi ir tuo, kad „baigėsi pats sudėtingiausias sezonas jo karjeroje.“

„Manchester United“ triumfuoja: rankose – UEFA Europos taurė ir bilietas į Čempionų lygą (28)

UEFA Europos taurė – „Manchester United“ komandos žaidėjų rankose. Trečiadienio vakarą Švedijos sostinėje Stokholme vykusiose finalo rungtynėse Jose Mourinho auklėtiniai įtikinamai 2:0 (1:0) įveikė Amsterdamo „Ajax“, iškovojo antrą pagal prestižą Europos klubinio futbolo trofėjų, o kartu – kelialapį į kito sezono UEFA Čempionų lygos grupių varžybų etapą.