Namie žaidusiems Roberto Mancini auklėtiniams persvarą suteikė 15 min. pasižymėjęs Hernanesas. Tačiau antrajame kėlinyje - 63 min. rezultatą išlygino Radja Nainggolanas.

„Nerazzurri“ pergalę lėmė 88-ą min. Mauro Icardi pelnytas įvartis.

Romos futbolininkai suteikė šansą atitrūkti tiek pat taškų turintiems „Lazio“ futbolininkams.

Pirmieji į kovą šeštadienį stojo dar visai neseniai „Serie A“ viršūnėje buvę, tačiau šį sezoną buksuojantys „Udinese“ ir „Milan“ klubai. Udinėje vykusiame susitikime nelengvą pergalę 2:1 iškovojo šeimininkai.

Beveik visas rungtynes vyko atkakli kova, bet pirmasis įvartis pelnytas tik po pertraukos. Šeimininkus sužaidus beveik valandą į priekį išvedė Giampiero Pinzi, o 75-ąją minutę persvarą padvigubino Emmanuelis Agyemangas-Badu.

Likus visai nedaug laiko iki mačo pabaigos Giampaolo Pazzini skirtumą sušvelnino, tačiau Filippo Inzaghi auklėtiniai taško išplėšti nebesuspėjo.

Nugalėtojai bent laikinai pakilo į dvyliktą vietą, „Milan“ išlieka dešimtoje pozicijoje.

„Udinese“ 2 – 1 „Milan“

58' [1-0] Giampiero Pinzi
75' [2-0] Emmanuel Agyemang-Badu
88' [2-1] Giampaolo Pazzini

„Inter“ 2 – 1 „Roma“

15' [1-0] Hernanes
63' [1-1] Radja Nainggolan
88' [2-1] Mauro Icardi

Prancūzijoje - šeši PSG futbolininkų įvarčiai

Šeštadienį buvo sužaisti dar šeši Prancūzijos „Ligue 1“ futbolo čempionato susitikimai, o pirmieji prieš savo varžovus stojo čempionų titulą ginantys „Paris Saint Germain“ futbolininkai.

Laurento Blanco auklėtiniai namuose net 6:1 sutriuškino turnyrinės lentelės vidutinioką „Lille“ klubą. Dvikovos nugalėtojas paaiškėjo dar iki pertraukos, nes pirmajame kėlinyje PSG savo priešininkus nubaudė keturiais įvarčiais.

Sostinės komanda po pergalės antrojoje vietoje žengiantį „Lyon“ klubą lenkia trimis taškais, o „Lille“ išlieka aštuntoje vietoje.

Savo šansu taškais susilyginti su penktadienį pralaimėjusiu „Marseille“ ir bent laikinai su „Saint Etienne“ nepasinaudojo „Bordeaux“ klubas, kuris namie nesugebėjo įveikti autsaiderio „Metz“.

Pagal beveik visus statistinius rodiklius atsilikusius svečius į priekį pirmajame kėlinyje išvesti pavyko Ferjani Sassi, tačiau „Bordeaux“ rezultatą išlyginti sugebėjo tik 83-ąją minutę ir pergalingo įvarčio pasiekti nesuspėjo. Tašką šeimininkams išplėšė Wahbi Khazri.

„Paris Saint-Germain“ 6–1 „Lille“

1' [1-0] Maxwell
4' [2-0] Edinson Cavani
28' [3-0] Ezequiel Lavezzi
43' [4-0] Ezequiel Lavezzi
59' [4-1] Marko Baša
72' Sebastien Corchia („Lille“) pašalintas iš aikštės
73' [5-1] Edinson Cavani (iš 11 metrų baudinio)
77' [6-1] Ezequiel Lavezzi

„Bordeaux“ 1–1 „Metz“

24' [0-1] Ferjani Sassi
83' [1-1] Wahbi Khazri

„Caen“ 0–2 „Guingamp“

49' [0-1] Claudio Beauvue
66' [0-2] Sylvain Marveaux

„Evian“ 1–2 „Bastia“

43' [1-0] Gilies Sunu
57' [1-1] Francois Kamano
87' [1-2] Francois Kamano

„Rennes“ 2–1 „Nice“

22' [0-1] Eric Bautheac
47' [1-1] Sanjin Prčič
90' [2-1] Anders Konradsen

„Toulouse“ 1–1 „Nantes“

22' [1-0] Adrien Regattin
88' [1-1] Alejandro Bedoya