Žiūrovai „San Siro“ stadione sekmadienį išvydo tikrą greitošaudą, kurioje sudalyvavo septyni skirtingi žaidėjai.

9 minutę Giacomo Bonaventura išvedė šeimininkus į priekį, bet tuomet „Milan“ vartininkui Gianluigi Donnarummai teko triskart paeiliui traukti kamuolį iš savų vartų. Dar vieno įvarčio neįskaitė teisėjas, įžvelgęs žaidimą ranka.

Vincenzo Montellos auklėtinių situacija atrodė beviltiška, kuomet 69 min. jie pradėjo atsakomąjį šturmą. Pirmasis pasižymėjo Carlosas Bacca, tuomet atėjo eilė Manueliui Locatelli, o pergalingą tašką 77 min. padėjo Gabrielis Paletta.

Kvapą gniaužiantis trileris su laiminga pabaiga pakylėjo „Milan“ (13 tšk.) į penktą „Serie A“ poziciją.

Kur kas paprasčiau tris taškus į taupyklę įsidėjo titulą ginanti čempionato lyderė Turino „Juventus“. „Senoji senjora“ išvykoje 3:0 sutriuškino „Empoli“. Tiesa, dusyk pasižymėjęs Gonzalo Higuainas, užėmęs rezultatyviausių pirmenybių žaidėjų sąrašo viršūnę (6 įvarčiai), ir Paulo Dybala savo sėkmės valandos turėjo laukti iki antro kėlinio.

Rezultatai

„Milan“ 4 – 3 „Sassuolo“
9' [1 – 0] Giacomo Bonaventura
10' [1 – 1] Matteo Politano
54' [1 – 2] Francesco Acerbi
56' [1 – 3] Lorenzo Pellegrini
69' [2 – 3] Carlosas Bacca
73' [3 – 3] Manuelis Locatelli
77' [4 – 3] Gabrielis Paletta

„Empoli“ 0 – 3 „Juventus“
65' [0 – 1] Paulo Dybala
67' [0 – 2] Gonzalo Higuainas
70' [0 – 3] Gonzalo Higuainas

„Atalanta“ 1 – 0 „Napoli“
9' [1 – 0] Andrea Petagna

„Bologna“ 0 – 1 „Genoa“
77' [0 – 1] Giovanni Simeone
44' pašalintas Daniele Gastaldello („Bologna“)
85' pašalintas Santiago Gentiletti („Genoa“)
87' pašalintas Blerimas Džemaili („Bologna“)

„Cagliari“ 2 – 1 „Crotone“
38' [1 – 0] Davide'as Di Gennaro
56' [2 – 0] Simone Padoinas
90' [2 – 1] Adrianas Stoianas

„Sampdoria“ 1 – 1 „Palermo“
60' [0 – 1] Ilija Nestorovski
90' [1 – 1] Bruno Fernandesas
90' pašalintas Alessandro Gazzi („Palermo“)

„Torino“ 2 – 1 „Fiorentina“
15' [1 – 0] Iago Falque
60' [2 – 0] Marco Benassi
85' [2 – 1] Khouma Babacaras

„Roma“ 2 – 1 „Inter“
5' [1 – 0] Edinas Džeko
72' [1 – 1] Everis Banega
76' [2 – 1] Konstantinos Manolas