Italas pasižymėjo 7 (nuo 11 m žymos) ir 78 minutėmis. Svečiai atsakė Floriano Thauvino ir Bafetimbi Gomis taikliais smūgiais, tad rungtynių baigtis sprendėsi paskutinėmis akimirkomis. 87 min. lemiamą įvartį pelnė Wylanas Cyprienas – „Nice“ laimėjo 3:2 ir susilygino su čempionato lyderiu „Monaco“. Abiejų klubų sąskaitoje po 4 turų yra po 10 taškų.

M. Balotelli įvartį čempionato rungtynėse pelnė po metų pertraukos – paskutinį kartą jam tai buvo pavykę padaryti praėjusį rugsėjį, kuomet puolėją „Liverpool“ (Anglija) klubas buvo paskolinęs „Milan“ (Italija).

Tokios progos 26-erių futbolininkas, kaip įprasta, nepraleido – po rungtynių pasistengė sužibėti ir sau įprastu kontroversišku komentaru.

Paklaustas, kodėl jo karjera nesiklostė taip, kaip buvo prognozuojama, M. Balotelli pirštu dūrė į savo buvusius darbdavius.

„Sprendimas prisijungti prie „Liverpool“ buvo didžiausia mano gyvenimo klaida. Neskaitant sirgalių ir kitų žaidėjų, man ten nepatiko niekas. O treneriams Brendanui Rodgersui ir Jurgenui Kloppui nepatikau aš pats“, – žodžių į vatą nevyniojo M. Balotelli.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Metz“ klubas svečiuose 3:0 sutriuškino „Nantes“ komandą, o „Rennes“ futbolininkai savoje aikštėje 2:0 nugalėjo „Caen“ ekipą.