Mėgėjų futbolo lyga už pergales mokės premijas

(9)
© Professional Sport

Sparčiai auganti ir savo veiklą plečianti Sekmadienio futbolo lyga (SFL) nuo ateinančio sezono klubus siekti pergalės skatins piniginėmis premijomis. Kaip teigiama lygos pranešime, šios naujovės buvo nuspręsta imtis po to, kai SFL pasirašė bendradarbiavimo sutartį su viena didžiausių sportinės aprangos ir laisvalaikio prekių gamintoja.

Rėmėjas SFL pirmenybėms skirs 30 tūkst. litų. Suma bus padalinta A, B ir C divizionų komandoms pagal jų pasiektus rezultatus.

A divizione už kiekvieną komandos pergalę jai bus skiriama 150 Lt, B divizione - 100 Lt, o C divizione - 50 Lt premija.

„Jau seniai turėjome tokią idėją ir galvojome, kaip įgyvendinti skatinimo ir paramos sistemą klubams, kurie dalyvaudami SFL varžybose išleidžia nemažai lėšų. Idealu būtų finansuoti visas 60 komandų, bet tai kol kas sunkiai įgyvendinama užduotis. Kita vertus, tai taps stimulu tobulėti žemesnių divizionų komandoms“,- pažymėjo SFL prezidentas Paulius Malžinskas.

Registruoti (0) Anonimiški (9)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Futbolas

Italijos taurės turnyro ketvirtfinalyje „Lazio“ klubas įveikė „AC Milan“ ekipą video

2015 sausio mėn. 27 d. 23:43
Italijos taurės turnyre („Coppa Italia“) antradienio vakarą prasidėjo ketvirtfinalio etapas. Pirmose jo rungtynėse „AC Milan“ klubas namuose jėgas išbandė su Romos „Lazio“ komanda. Pergalę rezultatu 1:0 (1:0) iškovojo svečiai iš Romos, o lemiamą smūgį 38-ą minutę iš 11 metrų baudinio atliko Lucas Biglia. Nuo pirmo kėlinio pabaigos Lazio ekipa žaidė dešimtyje be iš aikštės pašalinto Loriko Cana.

„Chelsea“ klubas – Anglijos lygos taurės turnyro finale video (2)

2015 sausio mėn. 28 d. 00:19
Branislavas Ivanovičius kovoja su dviem varžovais
AP/Scanpix
Anglijos futbolo lygos taurės („Capital One Cup“) turnyro pusfinalio antrose rungtynėse antradienį susitiko du šalies futbolo grandai. „Premier“ lygos čempionato lyderis Londono „Chelsea“ klubas savo aikštėje priėmė aštuntą vietą šalies pirmenybėse užimančią „Liverpool“ komandą ir nugalėjo varžovus minimaliu skirtumu po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0).

Alžyras ir Gana tęs kovą dėl Afrikos futbolo čempionato medalių video (1)

2015 sausio mėn. 27 d. 23:13
Afrikos futbolo čempionate (Africa Cup of Nations) antradienį buvo sužaistos dvejos paskutinės pirmo etapo C grupės rungtynės, po kurių paaiškėjo, kad į ketvirtfinalį pateko ir kovą dėl kontinento pirmenybių medalių tęs Alžyro ir Ganos rinktinės. Trečio turo mače Alžyras 2:0 (1:0) nugalėjo Senegalą, o Gana 2:1 (0:1) įveikė Pietų Afrikos Respublikos komandą.

D. Šernas apsivilks Škotijos aukščiausios lygos autsaiderių marškinėlius (9)

2015 sausio mėn. 27 d. 18:21
Pastarosiomis dienomis netilo kalbos dėl būsimos Darvydo Šerno karjeros stotelės. Buvo pranešimų, kad žaidėjas netrukus papildys vieną tituluočiausių Albanijos klubų (Tiranos „Partizan“), tačiau sandoris taip ir neįvyko. Dabar šioje istorijoje dedamas taškas. Lietuvis tapo Škotijos klubo „Ross Country“ ketvirtu pirkiniu šią žiemą. Komandos treneris Jimas McIntyre'as teigė, kad Darvydas Šernas turėtų įnešti daugiau solidumo ir patirties į jo vadovaujamos komandos veiksmus.