Mėgėjų futbolo lyga už pergales mokės premijas

 (9)
Mėgėjų futbolo lyga už pergales mokės premijas
© Professional Sport

Sparčiai auganti ir savo veiklą plečianti Sekmadienio futbolo lyga (SFL) nuo ateinančio sezono klubus siekti pergalės skatins piniginėmis premijomis. Kaip teigiama lygos pranešime, šios naujovės buvo nuspręsta imtis po to, kai SFL pasirašė bendradarbiavimo sutartį su viena didžiausių sportinės aprangos ir laisvalaikio prekių gamintoja.

Rėmėjas SFL pirmenybėms skirs 30 tūkst. litų. Suma bus padalinta A, B ir C divizionų komandoms pagal jų pasiektus rezultatus.

A divizione už kiekvieną komandos pergalę jai bus skiriama 150 Lt, B divizione - 100 Lt, o C divizione - 50 Lt premija.

„Jau seniai turėjome tokią idėją ir galvojome, kaip įgyvendinti skatinimo ir paramos sistemą klubams, kurie dalyvaudami SFL varžybose išleidžia nemažai lėšų. Idealu būtų finansuoti visas 60 komandų, bet tai kol kas sunkiai įgyvendinama užduotis. Kita vertus, tai taps stimulu tobulėti žemesnių divizionų komandoms“,- pažymėjo SFL prezidentas Paulius Malžinskas.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Futbolas

„Arsenal“ negandos tęsiasi – iškrito J. Wilshere'as

2014 lapkričio mėn. 27 d. 19:25
Jackas Wilshere'as
AP/Scanpix
Londono „Arsenal“ bei Anglijos nacionalinės vyrų futbolo rinktinės narys Jackas Wilshere'as praėjusį savaitgalį vykusiose rungtynėse su „Manchester United“ patyrė kairės čiurnos traumą, dėl kurios nerungtyniaus net iki vasario mėnesio.

Londone atgimęs C. Fabregas: tai – geriausi mano metai

2014 lapkričio mėn. 27 d. 16:17
Londono „Chelsea“ saugas Cescas Fabregas pripažįsta, kad šiuo metu jis žaidžia geriausią futbolo savo karjeroje.

„Sūduvos“ futbolininkas V. Baranovskis sukūrė vieną įspūdingiausių epizodų šiame A lygos sezone epizodo video (5)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 15:10
Valentinas Baranovskis
V.Knyzelio nuotr.
Futbolo TV su DELFI skaitytojais dalinasi vienu įspūdingiausių epizodų šiame Lietuvos futbolo A lygos sezone. Rungtynėse su Pakruojo „Kruoja“ svečiai jau siuntė kamuolį į tuščius vartus, tačiau neįtikėtinas greičio savybes pademonstravęs Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkas Valentinas Baranovskis sugebėjo išmušti kamuolį iš tuščių vartų.

FIFA reitinge Lietuvos futbolo rinktinė prarado pozicijas (9)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 13:10
Ketvirtadienį vienuoliktą kartą šiemet paskelbtame Tarptautinės futbolo federacijų asociacijos (FIFA) pasaulio rinktinių reitinge 355 įskaitinius taškus turinti Lietuvos nacionalinė rinktinė iš 92-os vietos nukrito į 95-ą. Per keturias savaites Lietuvos vienuolikė prarado 9 įskaitinius taškus.

Lietuvos rinktinė nesėkme pradėjo kovas Europos mini futbolo čempionate (4)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 12:01
Lietuvos mini futbolo mėgėjų rinktinė
Organizatorių nuotr.
Juodkalnijoje ketvirtadienį startavo Europos mini futbolo čempionatas, kuriame antrus metus dalyvauja ir Lietuvos mėgėjų rinktinė. Pirmą turnyro dieną Lietuva susitinka su Graikija ir su Rumunija, o penktadienį paskutines grupes rungtynes žais su Slovėnija.