19 mačo minutę po abejotino teisėjo sprendimo į šeimininkų vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį realizavo Juanas Mata.

57 min. Jasonas Puncheonas baudos smūgiu rezultatą išlygino ir šeimininkai užgulė „Manchester United“ vartus. Tačiau pergalę ir tris taškus išsivežė svečiai - 78 min. pergalingą įvartį Mančesterio komandai pelnė Marouane'as Fellaini.

Anksčiausiai prasidėjusioje šeštadienio dvikovoje į aikštę žengė Liverpulio „Everton“ bei „Sunderland“ futbolininkai. Nors namuose rungtyniavę „irisai“ kontroliavo kamuolį net 73 procentus žaidimo laiko, praėjus 9 minutėms po pertraukos „juodąsias kates“ į priekį pavyko išvesti Danieliui Grahamui.

Kiek vėliau teritorinės persvaros nesugebėjusiems išnaudoti Roberto Martinezo auklėtiniams kamuolį iš savųjų vartų teko traukti dar kartą - svečių pergalę 85-ą min. įtvirtino Jermainas Defoe.

Vėliau dvejos rungtynės nesėkmingai susiklostė dėl vietos penketuke kovojančioms ekipoms.

„Southampton“ komanda svečiuose rezultatu 0:2 nusileido puikią formą demonstruojančiam „Leicester City“ klubui. Neseniai buvęs lentelės dugne „Leicester City“ pakilo į 15-ą vietą. „Lapių“ pergalę garantavo Riyado Mahrezo dublis.

Tuo tarpu Londono „Tottenham Hotspur“ ekipa patyrė sutriuškinimą. Juos namuose nugalėjo lygos vidutiniokas „Stoke City“ klubas, kuriam įvarčius pelnė Charlie Adamas, Stevenas N'Zonzi bei Mame Biramas Dioufas. Tiesa, „pentinai“ beveik visą antrą kėlinį žaidė be iš aikštės pašalinto Vlado Chirichešo, tačiau du įvarčius sostinės komanda praleido dar žaisdama pilna sudėtimi.

Autsaiderių dvikovoje „Burnley“ komanda išvykoje 1:0 nugalėjo „Hull City“ futbolininkus. Tačiau nepaisant šios pergalės „Burnley“ ekipa atsisveikino su viltimis išlikti „Premier“ lygoje ir kitame sezone žais žemesniame divizione.

„Crystal Palace“ 1-2 „Manchester United“

19' [0-1] Juan Mata (iš 11 m baudinio)
57' [1-1] Jason Puncheon
78' [1-2] Marouane Fellaini

„Everton“ 0–2 „Sunderland“

54' [0-1] Daniel Graham
85' [0-2] Jermain Defoe

„Aston Villa“ 1–0 „West Ham“

31' [1-0] Tom Cleverley

„Hull City“ 0–1 „Burnley“

62' [0-1] Danny Ings

„Leicester City“ 2–0 „Southampton“

7' [1-0] Riyad Mahrez
20' [2-0] Riyad Mahrez

„Newcastle United“ 1–1 „West Brom“

32' [0-1] Victor Anichebe
41' [1-1] Ayoze Perez

„Stoke City“ 3 – 0 „Tottenham Hotspur“

21' [1-0] Charlie Adam
32' [2-0] Steven N'Zonzi
51' Vlad Chiricheš („Tottenham Hotspur“) pašalintas iš aikštės
86' [3-0] Mame Biram Diouf