"Manchester United" - Anglijos čempionato lyderis

Po pergalės namie rezultatu 2:1 prieš "Middlesbrough" vienuolikę, vienvaldžiu Anglijos čempionato lyderiu tapo "Manchester United" futbolininkai, surinkę 30 taškų. Dviem taškais atsiliko Londono "Arsenal" komanda, namie taip ir neįveikusi "Derby Country" komandos, kuri čempionate dar neiškovojo pergalės, gynybos - Lygiosios 0:0.
Manchester United
Į trečiąją vietą su 23 taškais pakilo pakilo "Leicester City" futbolininkai, namie sužaidę lygiosiomis 1:1 su "Newcastle United" komanda.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

Pirmoje Lietuvos futbolo lygoje – 16-mečio akistata su mirtimi gyvybei pavojus nebegresia

Šeštadienį Trakuose vykusiose Lietuvos pirmos lygos 27-o turo rungtynėse „Trakų B“ komanda susitiko su Kėdainių „Nevėžiu“. Tačiau vienas incidentas nustūmė futbolą į šalutinį planą. Pirmo kėlinio 17-ą min. „Trakų B“ ekipos puolėjas netikėtai pasiprašė keitimo, o po kelių dešimčių sekundžių sukniubo aikštės viduryje.

Lietuvos A lygoje „Sūduva“ įveikė autsaiderį „Kauno Žalgirį“

Lietuvos futbolo A lygos čempionate šeštadienį žaidžiamos dvejos 27-o turo rungtynės. Marijampolės „Sūduva“ savo aikštėje priėmė autsaiderį „Kauno Žalgirį“, įveikė varžovus rezultatu 2:0 (0:0), iškovojo 14 pergalę ir su 48 taškais pavijo konkurentą kovoje dėl trečios vietos Klaipėdos „Atlantą“.

Anglijos čempionate „Liverpool“ šventė sunkią pergalę Svonsyje (1)

Anglijos „Premier“ lygos futbolo čempionate šeštadienį žaidžiamos penkerios septinto turo rungtynės. Anksčiausiose jų „Liverpool“ klubas svečiuose susitiko su „Swansea“ komanda ir nugalėjo šeimininkus rezultatu 2:1 (0:1).

Neymaras padavė į teismą Brazilijos vyriausybę

„Barcelona“ (Ispanija) futbolo klubo ir Brazilijos nacionalinės rinktinės puolėjas Neymaras teismui pateikė ieškinį prieš Brazilijos vyriausybę.

„Lietavos“ futbolininkas T. Salamanavičius: norime reabilituotis prieš savo gerbėjus

Po „SMScredit.lt A lygos“ čempionato pertraukos Jonavos „Lietavos“ futbolininkai spalio 2 d. vyks į Vilnių, kur Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione susitiks su viena čempionato lydere „Trakų“ ekipa.