Svečiai nuo 14 min. atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje, kai aikštės šeimininkus į priekį puikiu, tolimu šūviu išvedė Deanas Marney.

Dar pirmame kėlinyje rezultatą išlygino Sergio Aguero, pasižymėjęs 37 min.

Antrame kėlinyje „Manchester City“ pergalę lėmė tas pats S. Aguero: argentinietis 60 min. pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje ir kamuolį nukreipė į vartus.

Neįtikėtinai klostėsi mačas tarp „Swansea City“ ir „Crystal Palace“ ekipų. Dar 68 min. aikštės šeimininkai pirmavo 3:1 ir atrodė, kad paklojo tvirtus pergalės pamatus.

Tačiau per 15 minučių situacija kardinaliai pasikeitė, svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, o 84 min. po Christianas Benteke įvarčio priekyje jau buvo „Crystal Palace“ – 4:3.

Aikštės šeimininkai kilo į lemiamą šturmą: jau per pridėtą laiką Fernando Llorente pelnė du įvarčius ir „Swansea City“ išplėšė pergalę 5:4. Beje, teisėjas prie pagrindinio laiko buvo pridėjęs net 9 minutes.

„Manchester City“ ir „Liverpool“ po 13 rungtynių savo sąskaitose turi 30 taškų ir turnyro lentelėje dalinasi 1-2 vietomis.

„Burnley“ rikiuojasi 14-oje vietoje (14 taškų).

Šeštadienio Anglijos „Premier“ lygos rezultatai:

„Burnley“ 1 – 2 „Manchester City“

14' [1-0] Deanas Marney

37' [1-1] Sergio Aguero

60' [1-2] Sergio Aguero

„Hull City“ 1 – 1 „West Bromwich Albion“

34' [0-1] Garethas McAuley

72 [1-1] Michaelis Dawsonas

„Leicester City“ 2 – 2 „Middlesbrough“

13' [0-1] Alvaro Negredo

34' [1-1] Riyadas Mahrezas (11 m baudinys)

72' [1-2] Alvaro Negredo

90+4' [2-2] Islamas Slimani (11 m baudinys)

„Liverpool“ 2 – 0 „Sunderland“

75' [1-0] Divockas Origi

90' [2-0] Jamesas Milneris

„Swansea City“ – „Crystal Palace“

19' [0-1] Wilfriedas Zaha

36' [1-1] Gylfi Sigurdssonas

66' [2-1] Leroy Fer

68' [3-1] Leroy Fer

75' [3-2] Jamesas Tomkinsas

82' [3-3] Jackas Corkas (į savo vartus)

84' [3-4] Christianas Benteke

90+1' [4-4] Fernando Llorente

90+3' [5-4] Fernando Llorente

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)