Dvikova svečiams prasidėjo labai sėkmingai: nesužaidus nė 2 minučių Mario Balotelli iššoko vienas prieš Petrą Cechą ir be vargo pasiuntė kamuolį į tinklą - 1:0. Atrodė, kad „Manchester City“ neturės problemų - Roberto Mancini auklėtiniai ilgą laiką dominavo bei ramiai kontroliavo kamuolį.

Nepaisant to, 34 minutę buvo atstatyta pusiausvyra: Joe Hartą po Danielio Sturridge'o perdavimo nestabdydamas kamuolio nuginklavo Raulis Meirelesas - 1:1.

Po pertraukos Mančesterio komandos situacija dar labiau komplikavosi, nes už pražangą prieš varžovą antrą geltoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Gaelis Clichy. Kiekybiniu pranašumu „Chelsea“ pasinaudojo: 81 minutę kamuolys baudos aikštelėje atsimušė į Joleono Lescotto ranką, o arbitro skirtą 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo po keitimo aikštėje pasirodęs Frankas Lampardas - 2:1.

Per likusį laiką desperatiškos svečių pastangos išsigelbėti nedavė vaisių - „Chelsea“ iškovojo 10 pergalę sezone bei su 31 tašku pakilo į trečią vietą turnyro lentelėje.

Tuo metu „Manchester City“ (38 tšk) klubas prieš antroje vietoje žengiantį „Manchester United“ pirmauja jau tik dviem taškais.

Londono „Chelsea“ 2 - 1 „Manchester City“
2' [0 - 1] Mario Balotelli
34' [1 - 1] Raul Meireles
82' [2 - 1] Frank Lampard (11 m)

58' iš aikštės pašalintas Gael Clichy („Manchester City“).