Jau tik dėl vietos Čempionų lygoje kovojanti Mančesterio komanda namuose tik pačioje susitikimo pabaigoje 3:2 palaužė Birmingemo „Aston Villa“ futbolininkus. Pergalingą įvartį Fernandinho pelnė 89 mačo minutę.

Vilčių pakovoti dėl ketvirtos vietos ir galimybės žaisti Čempionų lygoje dar nepraradę „Liverpool“ futbolininkai pergalės iškovoti nesugebėjo. Brendano Rodgerso auklėtiniai išvykoje lygiosiomis 0:0 sužaidė su „West Bromwitch Albion“ komanda.

Pirmasis šeštadienio susitikimas įvyko „St Mary's“ stadione, kur savo žiūrovų palaikoma „Southampton“ ekipa susigrūmė su LondonoTottenham Hotspur“ futbolininkais. Šeimininkai du kartus pirmavo, tačiau susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

29-ą min. „Southampton“ į priekį išvedė Graziano Pelle, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Erikas Lamela. 65-ą min. tas pats G. Pelle dar kartą išvedė šeimininkų komandą į priekį, bet šio pranašumo jie neišsaugojo ir vos po penkių minučių Nacero Chadli įvartis nulėmė rungtynių baigtį.

Po lygiųjų turnyrinės lentelės kaimynai beveik prarado šansus iškovoti kelialapį į UEFA Čempionų lygą.

Kiti susitikimai baigėsi „Leicester City“, „Hull City“ ir „Swansea“ klubų pergalėmis. Lygiosiomis sužaidė QPR – „West Ham United“ bei „Stoke City“ – „Sunderland“ klubai.

„Manchester City“ 3-2 „Aston Villa“

3' [1-0] Sergio Aguero
66' [2-0] Aleksandar Kolarov
68' [2-1] Tom Cleverley
85' [2-2] Carlos Sanchez
89' [3-2] Fernandinho

„West Bromwich Albion“ 0–0 „Liverpool“

„Southampton“ 2–2 „Tottenham Hotspur“

29' [1–0] Graziano Pelle
43' [1–1] Erik Lamela
65' [2–1] Graziano Pelle
70' [2–2] Nacer Chadli

„Crystal Palace“ 0–2 „Hull City“

51' [0–1] Dame N'Doye
90' [0–2] Dame N'Doye

„Newcastle United“ 2–3 „Swansea City“

20' [1 – 0] Ayoze Perez
45' [1 – 1] Nelson Oliveira
49' [1 – 2] Gylfi Sigurdsson
71' [1 – 3] Jack Cork
88' [2 – 3] Siem de Jong

QPR 0–0 „West Ham United“

„Stoke City“ 1–1 „Sunderland“

1' [0–1] Connor Wickham
27' [1–1] Charlie Adam

„Burnley“ 0-1 „Leicester“

59' Matthew Taylor („Burnley“) nerealizavo 11 m baudinio
60' [0-1] Jamie Vardy