Svečiai iš Lesterio gana sėkmingai griovė šeimininkų atakas, kol šiuos 22-ą minutę į priekį išvedė po kampinio galva įvartį pelnęs Chrisas Smallingas.

Žaidimo skonį pajutę „Man United“ futbolininkai akivaizdžiai perėmė iniciatyvą ir ėmė kurti vieną progą po kitos, o Anglijos čempionai per pirmą kėlinį kamuolį iš savo vartų tinklo turėjo traukti dar net tris kartus.

Kėlinio pabaigoje, penkių minučių intervalu, po tikslų smūgį atliko Juanas Mata, Marcusas Rashfordas ir Paulis Pogba.

Po ilgosios pertraukos „Leicester“ treneris nusprendė pakeisti savo puolimo lyderį Jamie Vardy ir toks pasirinkimas pasiteisino. 60-ą minutę itin gražiu šūviu iš toli pasižymėjo nuo suolo pakilęs Demarai Gray.

Visgi stebuklo svečiai nesukūrė, o kiek atsipalaidavę „raudonieji velniai“ persvarą iki finalinio teisėjo švilpuko išlaikė be didesnio vargo.

Marcusas Rashfordas ir Juanas Mata

Itin daug dėmesio susilaukęs principinis Londono derbis lauktos intrigos nepadovanojo – „Arsenal“ futbolininkai per pirmąjį kėlinį sutvarkė visus reikalus su „Chelsea“ ekipa – 3:0.

Po įvartį pelnė Alexis Sanchezas, Theo Walcottas ir Mesutas Ozilas.

Visi rezultatai:

„Manchester United“ 4 – 1 „Leicester City“
22' [1 – 0] Chris Smalling
37' [2 – 0] Juan Mata
40' [3 – 0] Marcus Rashford
42' [4 – 0] Paul Pogba
60' [4 – 1] Demarai Gray

„AFC Bournemouth“ 1 – 0 „Everton“
23' [1 – 0] Junior Stanislas

„Liverpool“ 5 – 1 „Hull City“
17' [1 – 0] Adam Lallana
29' Ahmed El Mohamady („Hull City“) gavo raudoną kortelę
30' [2 – 0] James Milner (iš 11 metrų baudinio)
36' [3 – 0] Sadio Mane
51' [3 – 1] David Meyler
52' [5 – 0] Philippe Coutinho
71' [5 – 1] James Milner (iš 11 metrų baudinio)

„Middlesbrough“ 1 – 2 „Tottenham Hotspur“
7' [0 – 1] Heung-Min Son
23' [0 – 2] Heung-Min Son
65' [1 – 2] Ben Gibson

„Stoke City“ 1 – 1 „West Bromwich Albion“
73' [1 – 0] Joe Allen
90+1' [1 – 1] Jose Salomon Rondon

„Sunderland“ 2 – 3 „Crystal Palace“
39' [1 – 0] Jermain Defoe
60' [2 – 0] Jermain Defoe
62' [2 – 1] Joe Ledley
76' [2 – 2] James McArthur
90+4' [2 – 3] Christian Benteke

„Swansea City“ 1 – 3 „Manchester City“
9' [0 – 1] Sergio Aguero
13' [1 – 1] Fernando Llorente
66' [1 – 2] Sergio Aguero (iš 11 metrų baudinio)
77' [1 – 3] Raheem Sterling

„Arsenal“ 3 – 0 „Chelsea“
11' [1 – 0] Alexis Sanchez
14' [2 – 0] Theo Walcott
40' [3 – 0] Mesut Ozil