Pergalę Arsene'o Wengero vadovaujamai komandai atnešė du tikslus Santiago Cazorlos smūgiai antrajame kėlinyje.

Arsenal“ klubui ant kulnų lipantys „Manchester City“ futbolininkai savo stadione 4:2 (2:1) „Cardiff“ ekipą.

Šeimininkus į priekį 14-ą minutę išvedė Edinas Džeko, tačiau rezultatų ne už ilgo išlygino Craigas Noone'as.

Dar po penkių minučių savo komandai persvarą sugrąžino Jesusas Navasas ir komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 2:1.

Antrame kėlinyje po įvartį pridėjo Yaya Toure ir Sergio Aguero, o prieš pat rungtynių pabaigą rezultatą sušvelnino Fraizeras Campbellas.

Paskutiniame dienos mače „Liverpool“ futbolininkai namų stadione priėmė „Aston Villa“ komandą. Po atkaklios kovos rungtynės baigėsi taikiai 2:2 (1:2).

Šeimininkai buvo pasiųsti į nokdauną per pirmąsias 37-ias minutes, kuomet praleido du įvarčius, tačiau dar iki pertraukos Danielis Sturridge'as „Liverpool“ atsilikimą sušvelnino.

Antro kėlinio pradžioje Luisą Suarezą baudos aikštelėje pargriovė varžovų vartininkas. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Stevenas Gerrardas.

„Sunderland“ 2 - 2 „Southampton“
4' [0 - 1] Jay Rodriguez
31' [0 - 2] Dejan Lovren
32' [1 - 2] Fabio Borini
71' [2 - 2] Adam Johnson

„West Ham“ 1 - 3 „Newcastle United“
16' [0 - 1] Yohan Cabaye
33' [0 - 2] Loic Remy
45' [1 - 2] Mike Williamson (į savus vartus)
90' [1 - 3] Yohan Cabaye

„Norwich“ 1 - 0 „Hull“
87' [1 - 0] Ryan Bennett
90' Tom Huddlestone („Hull“) gavo raudoną kortelę

„Manchester City“ 4 - 2 „Cardiff“
14' [1 - 0] Edin Džeko
29' [1 - 1] Craig Noone
33' [2 - 1] Jesus Navas
76' [3 - 1] Yaya Toure
79' [4 - 1] Sergio Aguero
90' [4 - 2] Fraizer Campbell

„Crystal Palace“ 1 - 0 „Stoke“
51' [1 - 0] Jason Puncheon

„Arsenal“ 2 - 0 „Fulham“
57' [1 - 0] Santiago Cazorla
62' [2 - 0] Santiago Cazorla

„Liverpool“ 2 - 2 „Aston Villa“
25' [0 - 1] Andreas Weimann
37' [0 - 2] Christian Benteke
45' [1 - 2] Daniel Sturridge
53' [2 - 2] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)

1 Arsenal 22 16 3 3 43 - 19 24 51
2 Man City 22 16 2 4 63 - 25 38 50
3 Chelsea 21 14 4 3 40 - 19 21 46
4 Liverpool 22 13 4 5 53 - 28 25 43
5 Everton 21 11 8 2 34 - 19 15 41
6 Tottenham 21 12 4 5 26 - 25 1 40
7 Man United 21 11 4 6 35 - 24 11 37
8 Newcastle  22 11 3 8 32 - 28 4 36