Makabriška klaida: tylos minutę paskelbė aikštėje esančiam gyvam žaidėjui

(2)
Kolumbijoje prieš „Libertadores“ taurės rungtynes tarp Bogotos „Santa Fe“ ir svečių iš Brazilijos – FC „Santos“ futbolininkų – įvyko makabriška klaida.
Ricardo Oliveira
© Getty images

Rungtynių diktorius prieš pat mačo startą paskelbė tylos minutę, paprašydamas „Santa Fe“ stadione susirinkusių sirgalių ir futbolininkų rimties.

Jis pranešė, kad tylos minutė skiriama Ricardo Oliveiros atminčiai. Tačiau 36-erių puolėjas tuo metu buvo aikštelėje. Paradoksalu, kad pradžioje niekas klaidos nepastebėjo.

Visgi po mačo kilo nemenkas skandalas, ypač pasipiktino brazilų atstovai, o vaizdo įrašas su makabriška tylos minute transliuotas per pagrindinius šalies televizijos kanalus.

Paaiškėjo, kad stadiono diktorius supainiojo R. Oliveirą su buvusiu „Santos“ žaidėju Alexandre de Carvalho Kaneco, brazilų klube rungtyniavusiu praėjusio amžiaus antroje pusėje ir mirusiu balandžio 18-ąją.

„Jeigu atvirai, aš nieko nesupratau ir neužfiksavau. Tačiau vėliau sužinojau, kokia tai buvo tylos minutė...“, – po mačo prisipažino buvęs Brazilijos rinktinės puolėjas R. Oliveira.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

„Arsenal“ nokautavo „Man City“ ir iškopė į rekordinį FA finalą (1)

Visų itin smarkiai kritikuojamas Arsene'as Wengeras bent trumpam užtildė skeptikus – Londono „Arsenal“ klubas po pratęsimo 2:1 palaužė „Manchester City“ futbolininkus ir iškopė į Anglijos FA taurės turnyro finalą.

100-asis įvartis: A. Griezmannas vėl išgelbėjo „Atletico“ Italijoje lijo įvarčiais

Madrido „Atletico“ vargais negalais išnešė sveiką kailį iš Barselonos, pratęsė savo įspūdingą seriją ir pagerino savo galimybes pasidabinti Ispanijos „La Liga“ medaliais.

PSG kovoje dėl aukso didina spaudimą „Monaco“ klubui

Visą sezoną buksavęs „Paris Saint Germain“ klubas į Prancūzijos „Ligue-1“ pirmenybių finišą pasileido su galinga jėga. Daugkartiniai lygos čempionai šeštadienio vakarą namuose 2:0 pranoko „Montpellier“ futbolininkus ir šventė jau aštuntą pergalę iš eilės.

„Jagiellonia“ su dviem lietuviais šventė eilinę pergalę (3)

Lenkijos futbolo čempionato 30-ojo turo rungtynėse Balstogės „Jagiellonia“ komanda, kuriai atstovauja Fiodoras Černychas ir Arvydas Novikovas, išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo Glivicių „Piast“ futbolininkus.

Įvarčių lietų surengusi „Chelsea“ žengė į FA taurės finalą (9)

Šeštadienio vakarą pirmajame Anglijos FA taurės turnyro pusfinalyje susigrūmė dvi geriausios šio sezono „Premier“ lygos komandos. Ir mūšį laimėjo nacionaliniame čempionate pirmaujantis Londono „Chelsea“ klubas, rezultatu 4:2 pranokęs kitą šio miesto komandą „Tottenham“.