Makabriška klaida: tylos minutę paskelbė aikštėje esančiam gyvam žaidėjui

(3)
Kolumbijoje prieš „Libertadores“ taurės rungtynes tarp Bogotos „Santa Fe“ ir svečių iš Brazilijos – FC „Santos“ futbolininkų – įvyko makabriška klaida.
Ricardo Oliveira
© Getty images

Rungtynių diktorius prieš pat mačo startą paskelbė tylos minutę, paprašydamas „Santa Fe“ stadione susirinkusių sirgalių ir futbolininkų rimties.

Jis pranešė, kad tylos minutė skiriama Ricardo Oliveiros atminčiai. Tačiau 36-erių puolėjas tuo metu buvo aikštelėje. Paradoksalu, kad pradžioje niekas klaidos nepastebėjo.

Visgi po mačo kilo nemenkas skandalas, ypač pasipiktino brazilų atstovai, o vaizdo įrašas su makabriška tylos minute transliuotas per pagrindinius šalies televizijos kanalus.

Paaiškėjo, kad stadiono diktorius supainiojo R. Oliveirą su buvusiu „Santos“ žaidėju Alexandre de Carvalho Kaneco, brazilų klube rungtyniavusiu praėjusio amžiaus antroje pusėje ir mirusiu balandžio 18-ąją.

„Jeigu atvirai, aš nieko nesupratau ir neužfiksavau. Tačiau vėliau sužinojau, kokia tai buvo tylos minutė...“, – po mačo prisipažino buvęs Brazilijos rinktinės puolėjas R. Oliveira.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

Legendinis žalgirietis R. Fridrikas: tokių švenčių norėtųsi daugiau

Vilniaus „Žalgirio“ klubo 70-mečio šventėje netrūko įsimintinų akcentų. Vyko elektroninio sporto varžybos, griaudėjo koncertas, skambėjo šalies ir miesto vadovų sveikinimai, o istorinių varžovų susitikimą vainikavo puiki „Žalgirio“ pergalė prieš Getegborgo klubą 3:1 (1:1). Šventiniame kontekste išsiskyrė ir legendinių žalgiriečių pagerbimas.

Čilės emocinis varikliukas A. Vidalis: kovojome kaip išprotėję (6)

Kai FIFA Konfederacijų taurės pusfinalio dalyvės priėjo prie 11 m baudinių loterijos, pirmasis portugalų vartininką galingu smūgiu nuginklavo Arturo Vidalis. „Beprotiškos rungtynės, įtempta pabaiga. Pirmasis 11 m baudinys – svarbiausias“, – po pergalės kalbėjo charizmatiškasis Čilės rinktinės saugas, nė kiek neabejojantis, kad finale žais su Vokietija.

Šventė Čilės gatvėse ir mačo herojaus C. Bravo kuklus interviu

Vėlyvą trečiadienį, birželio 28 dieną, Čilės sostinės Santjano centre iš širdies šventė šalies futbolo rinktinės gerbėjai. Džiaugtis tikrai būta dėl ko: nemažai nervų pareikalavusiame susitikime Čilės futbolininkai įveikė Portugalijos rinktinę ir pateko į Konfederacijų taurės turnyro finalą.

„Trakų“ veteranas D. Česnauskis į Škotiją išvyko ant rankų pasūpavęs naujagimę dukrelę

Ankstų trečiadienio rytą iš Vilniaus oro uosto per Londoną į Edinburgą išskridę Lietuvos vicečempionai „Trakų“ futbolininkai“ galutinį tašką - viešbutį Perto mieste pasiekė tik po keturiolikos valandų. Tą patį vakarą riteriai išbandė ir „McDiarmid“ parko stadiono veją, ant kurios ketvirtadienio vėlų vakarą rungtynėmis su „St. Johnstone“ klubu pradės 2017-2018 metų Europos lygos kampaniją.

Po pralaimėjimo C. Ronaldo oficialiai paskelbė apie savo dvynių gimimą ir paliko rinktinę (43)

FIFA Konfederacijų taurės pusfinalyje trečiadienį po baudinių serijos Čilei pralaimėjusios Portugalijos rinktinės kapitonas Cristiano Ronaldo nustebino. Madrido „Real“ žvaigždė oficialiai patvirtino kurį laiką sklandžiusius gandus, kad antrą kartą tapo tėvu – nuo surogatinės motinos susilaukė dvynių.