Svečiai iš San Sebastijano pribloškė šeimininkus jau pirmą minutę, kai įvartį pelnė Aritzas Elustondo. Tačiau jau po poros minučių rezultatą išlygino Jamesas Rodriguezas.

37-ą min. Ispanijos čempionato lyderius į priekį išvedė gynėjas Sergio Ramosas. Antrajame kėlinyje „karališkojo“ klubo pergalę įtvirtino Karimas Benzema, kuris „Real Sociedad“ ekipos vartininką nuginklavo du kartus.

Madrido „Real“ žaidė be diskvalifikuoto komandos lyderio Cristiano Ronaldo.

Įtikinamą pergalę išvykoje iškovojo čempiono titulą ginantis trečią vietą užimantis Madrido „Atletico“ klubas. Sostinės komanda rezultatu 3:1 įveikė „Eibar“ ekipą.

Antoine'as Griezmannas jau 7 min. išvedė svečius į priekį. Pirmo kėlinio viduryje (23 ir 25 min.) dubliu pasižymėjo Mario Mandžukičius. Pačioje susitikimo pabaigoje garbės įvartį šeimininkams pelnė Federico Piovaccari.

„Real“ 4 – 1 „Real Sociedad“

1' [0–1] Aritz Elustondo
3' [1–1] James Rodriguez
37' [2–1] Sergio Ramos
52' [3–1] Karim Benzema
79' [4–1] Karim Benzema

„Eibar“ 1-3 „Atletico Madrid“

7' [0-1] Antoine Griezmann
23' [0-2] Mario Mandzukic
25' [0-3] Mario Mandzukic
89' [1-3] Federico Piovaccari

„Granada“ 1-0 „Elche“

56' [1-0] Jhon Cordoba
70' Damian Suarez („Elche“) parodyta raudona kortelė

„Celta Vigo“ 1-0 „Cordoba“

56' [1-0] Nolito