Madrido "Real" įveikė bendravardžius

Trečiadienį atidėtose Ispanijos futbolo čempionato pirmojo rato rungtynėse lyderiai - Madrido "Real" futbolininkai namuose 3:0 (0:0) sutriuškino Saragosos "Real" ekipą. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o antrajame, 53 tūkst. futbolo aistruolių džiaugsmui, itin rezultatyviai sužaidė šeimininkai.
50-ąją minutę pirmąjį įvartį pelnė gynėjas Michele Salgado, 56-ąją minutę pasižymėjo puolėjas Raulis, trečiojo įvarčio autorius (77 min.) - brazilų gynėjas Roberto Carlosas.

Įpusėjus Ispanijos čempionatui, po 19 rungtynių Madrido "Real" turi 42 taškus, iki penkių taškų padidinęs atotrūkį nuo antrojoje vietoje esančių šalies čempionų - La Korunijos "Deportivo" futbolininkų. Trečiojoje pozicijoje esanti "Barcelona" turi 36 taškus.

Po pralaimėjimo Madride Saragosos komanda su 24 taškais smuktelėjo į dvyliktąją turnyro lentelės vietą.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

20."Real Sociedad"     19  3  5 11 17:39 14

Dešimtą įvartį trečiadienį įmušęs "Real" puolėjas Raulis kartu su komandos draugu olandu Patricku Kluivertu (Patriku Kleivertu) rezultatyviausių čempionato futbolininkų sąraše dalijasi trečiąja-ketvirtąja vietomis.

Pirmauja Javi Moreno iš "Alaves", pelnęs 15 įvarčių. Artimiausią varžovą, brazilą Rivaldo ("Barcelona"), jis lenkia trimis įvarčiais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

Anglijoje ir Vokietijoje – taurės varžybų finalai

Šį šeštadienį paaiškės Anglijos ir Vokietijos futbolo taurių varžybų savininkai. Anglijos futbolo asociacijos („FA Cup“) turnyro finale grumsis Londono „Chelsea“ ir „Arsenal“ klubai, o Vokietijos „DFB-Pokal“ lemiamoje kovoje susitiks Dortmundo „Borussia“ ir Frankfurto „Eintracht“.

„Utenyje“ dirbs naujas trenerio asistentas (3)

Utenos „Utenio“ futbolo klubo trenerių štabą papildė specialistas iš Ispanijos Carlosas Jimenezas Perezas. Jis taps prieš kelias savaites prie klubo prisijungusio Davido Campanos Piquero asistentu. C. J. Perezas komandoje pakeis Tonį Jakimoskį.

Du baudinius atrėmęs E. Zubas su N. Valskiu iškovojo Izraelio futbolo taurę (4)

Lietuvių Nerijaus Valskio ir Emilijaus Zubo atstovaujamas Tel Avivo klubas „Bnei Yehuda“ iškovojo Izraelio taurę. Jis finale baudinių serijoje 4:3 nugalėjo kitą Tel Avivo ekipą „Maccabi“.

Kardifo pilis pasipuošė UEFA Čempionų lygos finalui (1)

Kardifo miestas intensyviai ruošiasi birželio 3 dieną vyksiančiai ypatingai futbolo šventei – UEFA Čempionų lygos finalui. Ta proga transformuojamas Kardifo pilies eksterjeras.

Jonaviškis T. Salamanavičius LFF taurės turnyre nori pratęsti pergalių seriją

Kovas Lietuvos futbolo taurės (LFF) turnyre pradedanti „Jonavos“ ekipa ketina pratęsti pergalingą žygį ir rimtai kovoti dėl šio titulo. Į turnyro antrą etapą su kitais A lygos klubais įsijungsiantys jonaviškiai šeštadienį (gegužės 27 d.) Kybartuose susitiks su antroje lygoje žaidžiančia šio miesto komanda „Sveikata“.