Lyderio pozicija besimėgaujanti „Monaco“ ir toliau atlaiko PSG spaudimą

Prancūzijos „Ligue-1“ pirmenybėse lyderis ir toliau nesikeičia – juo po 30-ies turų išliko „Monaco“ klubas. Monako futbolininkai sekmadienio vakarą išvykoje 3:0 pranoko „Caen“ ekipą ir šventė jau ketvirtą pergalę iš eilės.
Kylianas Mbappe Lottinas
© Reuters / Scanpix

Dubliu nugalėtojų gretose pasižymėjo Kylianas Mbappe Lottinas (13 ir 81 min.), vieną tikslų smūgį iš 11 metrų baudinio pridėjo Fabinho (49 min.).

Antroje vietoje žengianti PSG komanda taip pat laimėjo ketvirtas rungtynes iš eilės. Tiesa, kiek sunkiau: namuose 2:1 palaužė „Lyon“ futbolininkus. Būtent pastarieji ir pelnė pirmąjį mačo įvartį. Tai jau 6-ą minutę padarė Alexandre'as Lacazette'as.

Visgi šeimininkai dar iki ilgosios pertraukos sugebėjo svarstykles persverti savo naudai – po įvartį įmušė Adrienas Rabiot (34 min.) ir Julianas Draxleris (40 min.). O antrajame kėlinyje žiūrovai įvarčių daugiau nebeišvydo.

Trečiame sekmadienio susitikime pergale džiaugėsi ir „Saint-Etienne“ klubas, išvykoje 1:0 įveikęs „Dijon“ ekipą. Vienintelį rungtynių įvartį 77-ą minutę pelnė Jordanas Veretout.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

„Sūduvos“ ir „Trakų“ varžovai – iš arčiau (3)

Marijampolės „Sūduva“ kovos su daugiau nei 100 metų istorija skaičiuojančiu „Sion“, o „Trakai“ rungsis su buvusios Jugoslavijos režimui neįtikusia „Shkendija“.

„Sūduvos“ treneris V. Čeburinas: žaidėme ne taip, kaip norėjome, bet svarbiausią užduotį įvykdėme (2)

Marijampolės „Sūduva“ ypač sunkias atsakomąsias UEFA Europos lygos atrankos II etapo atsakomąsias rungtynes su „Liepaja“ savo aikštėje pralaimėjo 0:1 (0:0), bet tokio rezultato užteko, kad komanda patektų į III etapą, kuriame susitiks su Šveicarijos „Sion“. „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po rungtynių pažymėjo, kad laukė sudėtingų rungtynių, bet jos susiklostė sunkiau nei tikėtasi.

Vilniaus ir Kauno ginče dėl „Žalgirio“ vardo – kauniečių laimėtas raundas (37)

Dviejų Lietuvos didmiesčių klubai teismuose toliau aiškinasi, kas turi teisę tituluotis „Žalgirio“ pavadinimu. „Kauno Žalgiris“ jau švenčia pergalę, Vilniaus „Žalgiris“ atkerta – niekas dar nebaigta.

E. Baniulis iš Utenos keliasi į „Kauno Žalgirį“, kurį treniruos užsienietis

Utenos „Utenis“ iki sezono pabaigos „Kauno Žalgiriui“ išnuomojo puolėją Edviną Baniulį. Iš Vilniaus kilęs 20-metis futbolininkas šiemet „Utenio“ gretose sužaidė 11 rungtynių ir pelnė 3 įvarčius.

„Jonavos“ treneris D. Vencevičius: norime kovoti dėl ketvirtos vietos

Sudėtį atnaujinusi ir kaip reikiant pasistiprinusi „Jonavos“ ekipa jau šį šeštadienį (liepos 22-ą d.) žengs į Lietuvos futbolo A lygos sezono antrą pusę. Vyriausiojo trenerio Donato Vencevičiaus vadovaujamas klubas kelia siekį kovoti dėl ketvirtos vietos.