Lyderio pozicija besimėgaujanti „Monaco“ ir toliau atlaiko PSG spaudimą

Prancūzijos „Ligue-1“ pirmenybėse lyderis ir toliau nesikeičia – juo po 30-ies turų išliko „Monaco“ klubas. Monako futbolininkai sekmadienio vakarą išvykoje 3:0 pranoko „Caen“ ekipą ir šventė jau ketvirtą pergalę iš eilės.
Kylianas Mbappe Lottinas
© Reuters / Scanpix

Dubliu nugalėtojų gretose pasižymėjo Kylianas Mbappe Lottinas (13 ir 81 min.), vieną tikslų smūgį iš 11 metrų baudinio pridėjo Fabinho (49 min.).

Antroje vietoje žengianti PSG komanda taip pat laimėjo ketvirtas rungtynes iš eilės. Tiesa, kiek sunkiau: namuose 2:1 palaužė „Lyon“ futbolininkus. Būtent pastarieji ir pelnė pirmąjį mačo įvartį. Tai jau 6-ą minutę padarė Alexandre'as Lacazette'as.

Visgi šeimininkai dar iki ilgosios pertraukos sugebėjo svarstykles persverti savo naudai – po įvartį įmušė Adrienas Rabiot (34 min.) ir Julianas Draxleris (40 min.). O antrajame kėlinyje žiūrovai įvarčių daugiau nebeišvydo.

Trečiame sekmadienio susitikime pergale džiaugėsi ir „Saint-Etienne“ klubas, išvykoje 1:0 įveikęs „Dijon“ ekipą. Vienintelį rungtynių įvartį 77-ą minutę pelnė Jordanas Veretout.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

„Utenio“ gynėjas į komandą norėtų pakviesti anglą J. Defoe

Utenos „Utenis“ po neilgos pertraukos grįžta į A lygos aikštes. Ketvirtadienį uteniškiai Kaune kovos su taškų dar neiškovojusia „Stumbro“ komanda.

„Žalgirio“ trenerio nervai neišlaikė: tai tiesiog nenormalu (24)

Pirmadienio rytą skaityti apie Edgaro Jankausko pagyras Lietuvos rinktinės futbolininkams, „Wembley“ stadione nubėgusiems 13 ar 14 kilometrų, o trečiadienio vakarą matyti juos „Sportimos“ manieže, kovojančius A lygos favoritų akistatoje – mažų mažiausiai keista. Toks tvarkaraštis papiktino Vilniaus „Žalgirio“ vairininką Valdą Dambrauską.

Rungtynių pabaigoje įmušęs „Žalgiris“ futbolo A lygoje palaužė „Trakus“ (10)

Lietuvos futbolo A lygos čempionate akis į akį susitiko dvi stipriausios praėjusio sezono komandos – Vilniaus „Žalgiris“ ir „Trakai“. Pranašumą Vilniaus „Sportimos“ manieže vykusiame mače pavyko įrodyti rungtynių pabaigoje įvartį įmušusiems žalgiriečiams – 1:0 (0:0).

Lietuvos salės futbolo taurės finalas – naujoje Jonavos arenoje

2017 metų Lietuvos salės futbolo (Futsal) taurės finalo dvikova vyks balandžio 2 dieną neseniai atidarytoje Jonavos sporto arenoje.

Pasaulį prajuokino naujas C. Ronaldo biustas Madeiros oro uoste (17)

Trečiadienį Madeiros oro uostui oficialiai suteiktas vieno garsiausių šios šalies žmonių – futbolininko Cristiano Ronaldo vardas. Atidaryme dalyvavo ir pati futbolo žvaigždė, tačiau pasaulio žiniasklaidoje didžiausio dėmesio ir netgi pajuokos sulaukė oro uoste atidengtas naujas sportininko biustas.