Shaquille'as O'Nealas (Šekilas O'Nilas) per 42 žaidimo minutes nugalėtojams pelnė 39 taškus, po krepšiais atkovojo 14 kamuolių ir blokavo 5 varžovų metimus . Ketvirtajame rungtynių kėlinyje "Lakers" į varžovų krepšį įmetė 43 taškus: 22 iš jų - Sh. O'Nealas, 15 - Isaiahas Rideris (Azija Raideris), kuris iš viso pelnė 22 taškus. 21 tašką į "Clippers" krepšį įmetė Kobe Bryantas (Kobė Brajantas), 9 - Ronas Harperis.

"Clippers" komandoje, kuri patyrė trečiąjį pralaimėjimą ketvirtose rungtynėse, rezultatyviausiai žaidė Lamaras Odomas ir Jeffas McInnis (Džefas Makinis, po 19 taškų) bei Tyrone'as Nesby (Taironas Nesbis, 17 taškų).

Beje, tarpusavio rungtynėse "Lakers" varžovus NBA čempionatuose nugalėjo keturioliktą kartą iš eilės.

Kitose sekmadienio NBA rungtynėse trečiąją pergalę ketvirtajame reguliariojo sezono mače iškovojo Fynikso "Suns" krepšininkai, savo aikštelėje 104:99 įveikę Hiūstono "Rockets" komandą.

30 taškų nugalėtojams (asmeninis sezono rezultatyvumo rekordas) pelnė Cliffordas Robinsonas (Klifordas Robinsonas), po 18 - Rodney Rogersas (Rodnis Rodžersas) ir Jasonas Kiddas (Džeisonas Kidas).

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Cuttino Mobley (Kutinjas Moblis, 27 tšk.) bei Steve'as Francis (Stivas Frensis, 24 taškai).