Anglijos čempionate žaidžiantis ispanų futbolininkas 40 metrų nuotolį įveikė per 4,42 sekundės. U. Boltas 2009 metais pasiekė 100 metrų bėgimo distancijos pasaulio rekordą. Jamaikietis finišavo po 9,58 sekundės, o 40 metrų nubėgo per 4,64 sekundės.

Jei H. Bellerinas būtų dalyvavęs bėgimo rungtyje drauge su U. Boltu, futbolininkas lengvaatletį ties 40 metrų riba būtų aplenkęs beveik dviem metrais.

H. Bellerinui taip pat priklauso „Arsenal“ klubo rekordas 40 metrų bėgimo nuotolyje. Ankstesnio rekordo autorius buvo Theo Walcottas (4,82 sek.).

H. Bellerinas, kuriam neseniai suėjo 20 metų, yra „Barcelona“ (Ispanija) akademijos auklėtinis. Į Angliją ispanų gynėjas persikėlė 2011 metais. Nuo tada kanonierių sudėtyje H. Bellerinas sužaidė 22-ejas rungtynes, per kurias pelnė 2 įvarčius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)