(7)
Anglijos futbolo klubas „Liverpool“ pirmadienį (liepos 17-ą dieną) Hong Konge pristatė naujo modelio aprangą kitam 2017-2018 metų sezonui.
"Liverpool" nauja apranga
© twitter

Nauja apranga yra ne tradicinės „Liverpool“ raudonos, o oranžinės spalvos. Vartininkai vilkės salotinės spalvos aprangą. Tai bus tik trečias komandos aprangos komplektas.

Aprangą sukūrė ir pagamino kompanija „New Balance“

Skelbiama, kad nuo liepos 17-os dienos naują aprangą jau galima įsigyti parduotuvėse.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

Nepavykęs I. Pankratjevo debiutas Klaipėdoje: pergalę išsivežė „Trakai“ (4)

Paskutinėse A lygos 17 turo rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“ su naujuoju treneriu Igoriu Pankratjevu bei keliais naujokais namie priėmė „Trakų“ komandą. Ne stipriausia sudėtimi žaidę šalies Olego Vasilenkos treniruojami vicečempionai sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 1:0

To dar nebuvo: A lygos komandos startinėje sudėtyje – nei vieno lietuvio (91)

Į UEFA Europos lygos trečiąjį atrankos etapą patekusi Marijampolės „Sūduva“ sekmadienį po pertraukos grįžo į A lygos kovas, tačiau Utenos stadiono aikštėje jautėsi taip, lyg būtų žaidusi prieš kokį nors Pietų Europos šalių klubą.

Neymaras pademonstravo tai, už ką PSG ketina pakloti beveik ketvirtį milijardo eurų (18)

Šiaurės Amerikoje šiąnakt sužaisti du draugiško Čempionų taurės turnyro mačai. Neymaras pademonstravo tai, už ką „Paris Saint Germain“ klubas pasiryžęs suploti 222 milijonus eurų: jo du puikūs smūgiai mačo pradžioje virto „Barcelona“ ekipos dviejų įvarčių pranašumu prieš Turino „Juventus“ ekipą.

Kovingumo pavyzdys: šveicarės nesustabdė kraupus susidūrimas ir praskelta galva (8)

Net 11 papildomų pridėtų minučių, kraupus susidūrimas, nesustabdoma Šveicarijos rinktinės vartininkė ir tūkstančiai rinktinę palaikiusių islandų – tai svarbiausi Europos moterų futbolo čempionato rungtynių tarp Islandijos ir Šveicarijos akcentai.

Po Čempionų lygos slogių emocijų – kukli „Žalgirio“ pergalė vietiniame fronte (24)

Apmaudžia nesėkme UEFA Čempionų lygos kovas baigęs Vilniaus „Žalgiris“ šiek tiek pasigerino nuotaiką iškovodamas pergalę A lygoje. Pirmosiose rungtynėse po vasaros pertraukos čempionate šalies lyderis savo aikštėje minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) įveikė Kauno „Stumbrą“.