Sužaidę vos 20 pirmojo kėlinio minučių, aikštės šeimininkai pirmavo 3:0, o antrojoje rungtynių pusėje į svečių vartus įmušė dar du įvarčius.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Danny Murphy (16 ir 53 min.), po vieną - čekas Vladimiras Šmiceras (13 min.), Igoris Biscanas (18 min.) ir Robbie Fowleris (89 minutę).

"Liverpool" futbolininkai lygos taurės turnyro finale vasario 25 dieną "Millennium" stadione Kardife žais su "Ipsvich Town" ir "Birmingham" (I lyga) pusfinalio poros nugalėtoju.

Antrasis finalo dalyvis paaiškės kitą savaitę po atsakomųjų rungtynių Birmingeme. Pirmąjį mačą "Ipswich Town" ekipa namuose laimėjo 1:0.