Nerezultatyvus pirmas kėlinys

Pirmame kėlinyje abiems komandoms nesisekė rasti savo žaidimo ritmo, trūko tikslumo atakose. Lietuvių gretose arčiausiai tikslo buvo Jurijus Jeremejevas ir Pavelas Smolkovas – jie po kartą iš gerų pozicijų smūgiavo pro šalį, o po kartą smūgius atrėmė vartininkas.

Estijos komanda taip pat ne vien gynėsi – kelis kartus lietuvius gelbėjo sėkmingas vartininko Mindaugo Labucko žaidimas. Vis dėlto likus mažiau nei pusei minutes iki pertraukos šeimininkai išsiveržė į priekį. Po kampinio lietuviai neatidžiai sužaidė gynyboje ir leido Robertui Veskimae smūgiu iš arti pelnyti pirmąjį įvartį.

Du kartus vijosi varžovus

23 min. mūsiškiai galėjo išsiveržti į priekį, bet Arsenijaus Buinickio smūgį nuo vartų linijos koja atmušė vartininkas. Kitoje atakoje lietuvius nuo įvarčio gelbėjo skersinis. Visgi 25 min. Lietuvos komanda dar kartą neatidžiai gynėsi ir estai po tikslios kombinacijos nesunkiai pelnė antrą įvartį (2:0).

28 min. po P. Smolkovo perdavimo pirmą A. Buinickio smūgį atrėmė vartininkas, bet antruoju puolėjas buvo tikslus – 2:1. Dar po minutės A. Buinickio perdavimą į savo vartus nukreipė Maksimas Aleksejevas. Tačiau netrukus per minutę estai atstatė persvarą ir netgi ją padidino – šeimininkai tiksliai smūgiavo po dviejų standartinių padėčių.

Lietuviai nepasidavė: 33 min. po greitos atakos J. Zagurskas smūgiavo tiksliai – 4:3. 36 min. po Ramūno Radavičiaus smūgis kamuolys rikošetu nuo Robert Veskimäe įskriejo į vartus – 4:4.

Deja, likus žaisti pusę minutės lietuviai apmaudžiai prarado kamuolį aikštės viduryje ir leido varžovams surengti paskutinę ataką, kurią užbaigė tikslus Vladislavo Tšurilkino smūgis.

Kitose turnyro rungtynėse Latvijos komanda sužaidė lygiosiomis (3:3) su Estija. Šeštadienį lietuviai nuo 15 val. 30 min. žais su suomiais, o estai su latviais.

Rungtynės:

Estija – Lietuva 5:4 (1:0).

Įvarčiai: 19 min. 34 sek. Robert Veskimae (1:0), 24 min. 7 sek. Kristjan Paapsi (2:0), 27 min. 30 sek. Arsenijus Buinickis (2:1), 27 min. 57 sek. Maksim Aleksejev (2:2, į savo vartus), 30 min. 33 sek. Jevgeni Merkurjev (3:2), 30 min. 50 sek. Rasmus Munskind (4:2), 32 min. 40 sek. Justinas Zagurskas (4:3), 33 min. 50 sek. Robert Veskimae (į savo vartus (4:4), 40 min. Vladislav Tšurilkin (5:4).

Lietuvos rinktinės starto penketas: Mindaugas Labuckas, Pavelas Smolkovas, Justas Zagurskas, Jurij Jeremejev, Arsenij Buinickij.

Atsarginiai: Irmantas Andrašius, Ramūndas Radavičius, Deividas Stradalovas, Rolandas Leščius, Mantas Babušis, Mindaugas Zlatkus, Paulius Sakalis, Evaldas Kugys, Martin Moroz.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)