Pasak pranešimo, pirmajame kėlinyje komandoms nepavyko pelnyti įvarčių, nors estės demonstravo kiek aktyvesnį žaidimą. Lietuvės dažniau kontratakavo, o geriausią progą pasižymėti turėjo Dovilė Gailevičiūtė.

Viešnioms persvarą pavyko įgyti 56-ą minutę, kai įspūdingą įvartį pelnė Rita Mažukelytė. Progą padvigubinti rezultatą po 9 minučių turėjo dešiniu kraštu prasiveržusi Simona Veličkaitė.

Praleidus įvartį turnyro šeimininkių padėtis komplikavosi: estėms jau reikėjo dviejų įvarčių į Gretos Kaselytės ginamus vartus, tad šios padidino spaudimą puolime. Itin grėsminga tapo esčių apgultis nuo 74-os iki 77-os minutės, kuomet varžovės atliko tris smūgius į lietuvių vartus.

85-ą minutę po esčių baudos smūgio rezultatas tapo lygus. G. Kaselytė nesėkmingai atrėmė kamuolį ir prie jo suskubusi Katrin Loo suteikė Estijai viltį iškovoti Baltijos taurę.

Tačiau Rimanto Viktoravičiaus treniruojamai rinktinei per paskutines rungtynių minutes pavyko išsaugoti palankias lygiąsias.

Lietuvos futbolininkės Baltijos taurės turnyre autsaideres latves sutriuškino 3:0, o estės prieš latves tenkinosi kulia pergale 1:0.

Lietuvos 15-mečių jaunių merginų futbolo rinktinei nepavyko iškovoti Baltijos taurės

Taip pat Taline pasibaigusiame 15-mečių jaunių merginų Baltijos taurės futbolo turnyre pagrindinio prizo savininkes tapo Estijos komanda, sekmadienį 1:0 (0:0) privertusi pasiduoti antrą vietą užėmusias Lietuvos bendraamžes.

Pergalingo įvarčio autore šeimininkių gretose tapo ekipos kapitonė Evelyn Šilina (75 min.).

Trečiąją pozicija tenkinosi jaunosios Latvijos futbolininkės, kurios 1:3 bei 1:4 pralaimėjo atitinkamai estėms bei lietuvėms.