„Kruoja“ 19-ą min. pirmavo po Valdo Pocevičiaus smūgio, bet po minutės Karolis Chvedukas santykį išlygino. Pergalingą įvartį svečiams iš Marijampolės 66-ą min. pelnė Tomas Radzinevičius.

„Sūduva“ iškovojo 10-ą pergalę ir su 34 taškais priartėjo prie ketvirtoje vietoje esančio Kauno „Spyrio“. Pakruojiečiai patyrė 11-ą nesėkmę ir su 19 taškų liko 8-oje pozicijoje.

Rezultatas:

„Kruoja“ 1 - 2 „Sūduva“.

19' Valdas Pocevičius [1 - 0]
20' Karolis Chvedukas [1 - 1]
66' Tomas Radzinevičius [1 - 2]

„Kruoja“: Martynas Matuzas, Maksimas Adamenka, Valdas Pocevičius, Alfredas Skroblas, Aleksandras Tarasenka (79 min. Arnas Mikaitis), Tomas Birškys, Tautvydas Eliošius, Darius Jankauskas, Donatas Navikas (63 min. Sigitas Olberkis), Aivaras Bagočius, Ričardas Beniušis (68 min. Tomas Salamanavičius).

„Sūduva“: Džiugas Bartkus, Nikola Prebiračevičius, Vaidas Slavickas, Maximiliano Ugge, Marko Živkovičius, Karolis Chvedukas, Admiras Kecapas (80 min. Karolis Laukžemis), Marius Šoblinskas (46 min. Nerminas Jamakas), Arminas Vaskela, Ernestas Veliulis (50 min. Valentinas Baranovskis), Tomas Radzinevičius.

„Sūduvos“ futbolininkai „Kruojos“ ekipai šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone vis dar neįveikiami. Aleksandro Veselinovičiaus kariauna 19-o turo atidėtame mače išvykoje po atkaklios kovos 2:1 (1:1) nugalėjo vicečempionų komandą.

Dvikovos pradžioje kamuolio kontrolės persvarą turėjo svečiai, tačiau pavojingų progų prie „Kruojos“ vartų nebuvo. Pakruojiečių ekipoje išsiskyrė Tomas Birškys – saugas pora sykių tolimais smūgiais bandydavo pasižymėti.

Kiek netikėtai 19-ą minutę šeimininkai išsiveržė į priekį. Kamuolys palankiai atšoko V. Pocevičiui, kuris vienu lietimu nepriekaištingai smūgiavo į tolimą vartų kampą.

Visgi po minutės rezultatas tapo lygus. Po perdavimo iš kairio krašto „Kruojos“ baudos aikštelėje kilo menka sumaištis, o kiekybinę persvarą šalia vartų turėję svečiai ja pasinaudojo. Kamuolys nuo Martyno Matuzo atšoko tiesiai Karoliui Chvedukui, kuriam beliko tiksliu smūgiu išlyginti rezultatą.

Iki pertraukos ekipoms nepavyko pavojingiau pagrasinti varžovų vartams. Vis dėlto šeimininkai buvo perėmę iniciatyvą ir ne kartą vertė „Sūduvos“ gynėjus plušėti baudos aikštelėje bei jos prieigose.

Antro kėlinio pradžioje iš toli smūgiavo du aktyviai rungtyniavę „Kruojos“ žaidėjai – T. Birškys ir V. Pocevičius. Pirmas futbolininkas nepataikė į vartų plotą, o gynėjo muštą kamuolį sugavo Džiugas Bartkus.

Kėliniui įpusėjus, T. Radzinevičius galva mušė virš skersinio, tačiau 66-ą minutę savo progą išnaudojo. K. Chvedukas perdavė kamuolį link puolėjo, kuris tiksliu smūgiu pelnė jau 18-ą įvartį šiame sezone. Futbolininkas aplenkė Andrejų Paniukovą ir tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju.

Po praleisto įvarčio „Kruojai“ nepavyko perimti iniciatyvos. Maža to, M. Matuzui du sykius teko gelbėti komandą nuo įvarčio. Vartininkas atrėmė tiek Marko Živkovičiaus, tiek T. Radzinevičiaus pavojingus smūgius.

Per pridėtą laiką šeimininkai įsitvirtino „Sūduvos“ aikštės pusėje, tačiau galutinio šturmo surengti nepavyko. Marijampoliečiai užtikrintai apsigynė ir šventė itin svarbią pergalę.