„Ekranas“ antro kėlinio pradžioje pirmavo 2:0, kai 52-ą minutę galva pasižymėjo Edvardas Tamulevičius, o 53-ią minutę antrą įvartį pelnė Uchenna Umehas, kuris „uždarė“ skersavimą iš kairio atakos sparno. 85-ą minutę skirtumą gražiu smūgiu sušvelnino „Dainavos“ saugas Marco Pietro Pintusas. Tiesa, šiame epizode suklydo net du „Ekrano“ gynėjai.

Prieš tai čempionate panevėžiečiai prieš alytiškius taip pat šventė tris pergales – 3:0, 6:0 ir 2:1.

„Dainava“ Panevėžyje prarado net teorinę tikimybę išsikapstyti iš turnyro lentelės dugno. Tik laimėjusi ji galėjo vis dar svajoti apie priešpaskutinę vietą šio sezono A lygoje. Ta viltis žlugo.

Ekranas“, kuris iškovojo 10 pergalę šį sezoną ir su 38 taškais užima 6-ą vietą, vertėsi be diskvalifikuoto komandos lyderio Elivelto, o panevėžiečių veiksmams vadovavo ne Valdas Dambrauskas, o jo asistentas Marius Skinderis.

„Dainava“ patyrė 26-ą nesėkmę, bet įmušė 10 įvartį, nors ir praleido 130-ąjį. Po vasaros atostogų dzūkai per dešimt rungtynių surinko tik du taškus. Alytiškių sąskaitoje jų iš viso yra penki.

Rezultatas:

„Ekranas“ 2 - 1 „Dainava“.

52' Edvardas Tamulevičius [1 - 0]
53' Calistus Umeh [2 - 0]
84' Marco Pietro Pintus [2 - 1]

„Ekranas“: M. Suvaizdis, P. Daukša, M. Dūda, A. Šušnjaras, Sig. Urbys, D. Petrauskas, R. Stanulevičius, U. Umehas (65 min. T. Dapkus), D. Norvilas (75 min. J. Skinderis), Sim. Urbys (65 min. T. Salamanavičius), E. Tamulevičius.

„Dainava“: K. Timofejevas, M. Bianchi, E. Gaurilovas, A. Sepe, S. Uyi, R. Biasini (66 min. K. Liguori), M. Camara, R. Janilionis, F. Aniekanas (53 min. M. Pintus), K. Balčiūnas (80 min. D. Kumeta), R. Stankevičius.

„Ekranas“ galutinai įkalino „Dainavą“ turnyro lentelės dugne

Pirmame kėlinyje abi komandos kvapą gniaužančių progų nesukūrė. Teritorinę persvarą turėjo šeimininkai, bet standartinės padėtys ir tolimi smūgiai trokštamo rezultato neatnešė.

Gana užtikrintai nuo varžovų atakų besigynę „Dainavos“ futbolininkai blykstelėjo kėlinio pabaigoje. Dzūkų ekipos puolėjas Favouras Aniekanas smūgiavo pavojingai, bet netiksliai.

Pagrindiniai dvikovos akcentai įvyko antrame kėlinyje. 52-ą minutę U. Umehas kairiame krašte suklaidino varžovą ir perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur savo šanso tykojo E. Tamulevičius – puolėjas tiksliai smūgiavo galva ir išvedė savo komandą į priekį.

Prabėgus porai minučių ekraniečiai pasiuntė svečius į dar gilesnę duobę. Po klaidos aikštės viduryje, šeimininkai išvystė greitą ataką dešiniu kraštu - Simonas Urbys atliko žemą perdavimą U. Umehui, kuris aplenkė varžovą ir padvigubino rezultatą.

„Ekrano“ futbolininkai siekė pasinaudoti dzūkų panika, tačiau keli pavojingi smūgiai buvo netikslūs. Ypač išsiskyrė efektingas bandymas, kurį atliko Rokas Stanulevičius.

Iki tol patikimai gynęsi šeimininkų vidurio gynėjai, mačo pabaigoje prisivirė košės. 85-ą minutę du ekraniečiai šoko kovoti dėl aukšto kamuolio ir tą jie padarė labai nesėkmingai – šalia buvęs Marco Pietro Pintusas pasinaudojo šiurkščia klaida ir stipriu smūgiu nuo skersinio pasiuntė kamuolį į vartus. Debiuto rungtynes žaidęs „Ekrano“ vartų sargas Marius Suvaizdis komandos neišgelbėjo.

Per likusį laiką „Dainava“ mėgino kovoti dėl taško, tačiau tik Renaldas Stankevičius sugebėjo rimčiau pagrasinti šeimininkų vartams. „Ekranas“ patikimai gynėsi ir šventė pelnytą pergalę.