Po vieną įvartį pelnė Igoris Kozlovas iš Latvijos ir argentinietis Santiago Cesanelli.

Vilniečiai pirmavo 1:0 po Andriaus Lipskio smūgio 11-ą min., o vėliau rezultatą du kartus lygino Gajus Kulbis (2:2, 61-ą) ir Tomas Ražanauskas (33:3, 71-ą min.).

Po pergalės penktoje vietoje esantys „Šiauliai“ (39 tšk.) sumažino atsilikimą nuo ketvirtą poziciją užimančios Pakruojo „Kruojos“ (40 tšk.) iki vieno taško. REO komanda (19 tšk.) lieka aštunta.

Šeštadienį uostamiestyje taip pat žaidė Klaipėdos „Atlantas“ ir „Kruoja“. Klaipėdiečiai iškovojo ketvirtą pergalę šį sezoną - 2:1 (0:1). Svečiai iš Pakruojo pirmavo po Sergejaus Žygalovo (40-ą min.) įvarčio, rezultatą išlygino Tinas Lagatoras (45-ą min. iš 11 m baudinio), o pergalingą įvartį įmušė Evaldas Razulis (53 min.).

Rezultatas:

REO 3 - 5 Šiauliai

11' Andrius Lipskis [1 - 0]
27' Robertas Vėževicius [1 - 1]
48' Igoris Kozlovas [1 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
61' Gajus Kulbis [2 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
65' Robertas Vėževičius [2 - 3]
71' Tomas Ražanauskas [3 - 3]
83' Santiago Cesanelli [3 - 4]
90' Robertas Vėževičius [3 - 5]

„Atlantas“ 2 - 1 „Kruoja“

41' Sergej Žygalov [0 - 1]
45' Tin Lagotor [1 - 1] (iš 11 m baudinio)
53' Evaldas Razulis [2 - 1]

10.Atlantas24441614 - 57-4316

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 19 įvarčių - Artūras Rimkevičius („Šiauliai“).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (38)