Didžiąją pirmojo kėlinio dalį nei viena komandų ypatingų progų nesukūrė. Lietuvaitės prie varžovių vartų kėlė daugiau kampinių, bet po jų didesnės grėsmės priešininkių vartams nebuvo. Visgi baigiantis kėliniui laimė nusišypsojo Farerų salų futbolininkėms, kurios tiksliu smūgiu nubaudė, iki tol daug darbo neturėjusią Aušrą Klevečkaitę.

Antrame kėlinyje Lietuvos rinktinės vyriausias treneris Vytautas Jančiauskas atliko ne vieną keitimą ir stengėsi į žaidimą įnešti gyvumo ir šviežumo, tačiau po gauto šalto dušo prieš pertrauką, lietuvaitės taip ir neatsigavo. Netrukus varžovės iš Farerų salų padvigubino rezultatą, o 58 minutę pelnė ir trečiąjį įvartį.

Kitose grupės rungtynėse Latvija rezultatu 3:1 įveikė Estiją ir į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius taškus.

Paskutinę turnyro dieną – penktadienį, Lietuvos merginų rinktinė grumsis prieš latves, o Farerų salų futbolininkės stengsis iškovoti trečiąją pergalę mače prieš estes.

Rungtynių statistika:

Lietuva WU-19 – Farerų salos WU-19 0:3 (0:1).

NFA stadionas, 90 žiūrovų.

Teisėja – Rasa Imanalijeva (Lietuva).

Įvarčiai: 45 min. Rebekka Danielsen, 48 min. Julia Mortensen, 58 min. Jonva Hentze (Farerų salos WU-19).

Įspėtos: 12 min. Paulina Narbutaitė, 71 min. Sonata Stankevičiūtė (Lietuva WU-19).

Lietuvos WU-19 rinktinė: Aušra Klevečkaitė (62 min. Augustė Mikalauskytė), Eva Šelepen (80 min. Laura Ivaškaitė), Paulina Narbutaitė, Evelina Buividavičiūtė (46 min. Lijana Gedminaitė), Anika Kyžaitė (62 min. Lolita Žižytė), Alina Neznanova (80 min. Gerda Jasionytė), Paulė Milkintytė, Karolina Zabolotnaja (46 min. Paulina Potapova), Miglė Stankevičiūtė (80 min. Roberta Tarasevičiūtė), Ema Buivydaitė (62 min. Sonata Stankevičiūtė), Simona Rumčikaitė (46 min. Paulina Sarkanaitė).

Estija WU-19 - Latvija WU-19 1:3 (1:1).

NFA stadionas, 30 žiūrovų.

Teisėja – Jurgita Mačikunytė (Lietuva).

Įvarčiai: 40 min. Inger Fridolin (Estija WU-19); 45+1, 78 min. Sandra Voitane, 67 min. Anastasija Čemirtane (Latvija WU-19).

Įspėtos: 19, 81 min. Renate-Ly Mehevets, 38 min. Laura Jaansen (Estija WU-19).

Pašalinta: 81 min. Renate-Ly Mehevets (Estija WU-19).