Pirmadienį antrąsias turnyro rungtynes jaunosios Lietuvos futbolininkės 1:3 (1:1) pralaimėjo antrą pergalę iškovojusiai šeimininkei Bosnijos ir Hercegovinos komandai.

Beje, Rolando Čapkausko auklėtinės pirmavo po tikslaus Odetos Kalendauskaitės (16 min.) smūgio, tačiau dar iki pertraukos Marjai Hreljai (40+1 min.) pavyko išlyginti rezultatą, o antrame kėlinyje po įvartį į lietuvių vartus įmušė Aldina Hamzič (68 min.) ir Lajla Brzovič (71 min.).

Turnyrą lietuvės baigs trečiadienį susitikimu su Juodkalnijos ekipa, kuri antrajame ture net 0:9 pralaimėjo taip pat antrą pergalę iškovojusiai Slovėnijos rinktinei.

Pirmajame ture Lietuvos merginos 0:5 pralaimėjo slovėnėms, o bosnės 4:0 nugalėjo juodkalnietes.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Slovėnija 2 2 0 0 14:0 6
2. Bosnija ir Hercegovina 2 2 0 0 7:1 6
3. Lietuva 2 0 0 2 1:8 0
4. Juodkalnija 2 0 0 2 0:13 0

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)