Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Š. Jasikevičius, per 32 žaidimo minutes pelnęs 19 taškų. Be to, jis po krepšiais 3 kartus atkovojo kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. A. Karnišovo sąskaitoje - 9 taškai. Jis per 21 žaidimo minutę atkovojo 4 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

15 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė graikas Efthimios Rentzias, 12 - Jose Carlosas Navarro.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Jose Odriorda ir Anthony Bonneris, pelnę atitinkamai 18 ir 15 taškų.

Tryliktą pergalę iškovojo ir Vitorijos "Tau Ceramica" su Mindaugu Timinsku ir Sauliumi Štombergu. "Tau Ceramica" krepšininkai sekmadienį namuose 85:65 (21:14, 16:18, 30:6, 18:27) sutriuškino Badalonos "Joventut" (14 vieta).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė M. Timinskas - 13 taškų. Be to, per 27 žaidimo minutes jis atkovojo 4 kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Po 12 taškų aikštelės šeimininkams pelnė S. Štombergas (24 min.: 4 atkovoti kamuoliai ir 1 perdavimas), amerikietis Victoras Alexanderis ir italas Fabricio Oberto.

Pralaimėjusiųjų ekipai 19 taškų pelnė Alex'as Mumbru, 16 - Slavenas Rimacas.

Po šios pergalės "Tau Ceramica" su 13 pergalių ir 5 pralaimėjimais tebėra ketvirtojoje turnyro lentelės vietoje.

18 komandų turnyre antrąja-trečiąja vietomis dalijasi vos viena pergale daugiau iškovojusios Valensijos "Pamesa" ir Madrido "Real" komandos.

Turo rungtynėse "Pamesa" namuose 93:76 nugalėjo "Caceres C.B." ekipą, o Madrido "Real" svečiuose 68:75 pralaimėjo penktojoje vietoje esančiai Malagos "Unicaja" komandai.