Filadelfijoje išlyginamajį įvartį "Canadiens" komandai pelnė Olegas Petrovas, pasižymėjęs likus žaisti trečiajame kėlinyje 3 min. 13 sek. Svečių vartininkas Džefas Haketas (Jeff Hackett) šiose rungtynėse atrėmė net 42 metimus.

D.Zubrus žaidė 20 min. 41 sek., dukart metė į vartus ir gavo dvi minutes baudos.

Surinkęs 7 taškus po 7 rungtynių, Monrealio klubas savo divizione yra trečias, o Rytų konferencijoje - ketvirtas.

Otavoje šeimininkai pirmavo 3:0, tačiau "pingvinai" pabėgo nuo pralaimėjimo trečiajame kėlinyje. Rezultatas tapo lygus likus žaisti vos 22 sek. iki normalaus laiko pabaigos po Martino Strakos smūgio.

D.Kasparaitis žaidė 29 min. 10 sek., dukart metė į vartus ir kartą buvo nubaustas 2 min. už grubų žaidimą.

Turėdama 7 taškus po 6 rungtynių, Pitsburgo komanda pirmauja savo divizione, o Rytų konferencijoje užima antrąją vietą po "Senators", kuri yra viena iš dviejų dar nepralaimėjusių ekipų ir turi 10 taškų po 6 rungtynių.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.