Pirmose rungtynėse su Anglija mūsiškės neatlaikė daug pranašesnių varžovių atakų bangos ir patyrė pralaimėjimą skaudžiu dviženkliu skirtumu – 0:14 (0:9).

Visgi antroje dvikovoje Lietuvos komanda sėkmingiau sustygavo savo gynybos veiksmus ir neleido Rusijos futbolininkėms lengvai atakuoti vartus.

Pirmajame kėlinyje Emilijos Kaselytės ginamus vartus pralaužė tik standartinė situacija – po baudos smūgio ir perdavimo iš krašto varžovių puolėja pasižymėjo smūgiu galva. Persvarą Rusijos komanda įtvirtino pasižymėjusi antrojo kėlinio viduryje.

Po šios pergalės rusės su 6 taškais kiek netikėtai tapo vienvaldėmis grupės lyderėmis, nes kitose rungtynėse Slovėnija pateikė staigmeną ir 1:0 nugalėjo Angliją.

Turnyro finiše šeštadienį Lietuva žais su Slovėnija, o Rusija susitiks su Anglija.