Vos prieš pusantros savaitės Vilniaus „Žalgiris“ ir „Trakai“ Telšiuose baigė 2015-2016 metų LFF taurės turnyrą, o šiuo metu vis didesnį pagreitį įgauna naujas turnyras.

Antradienį buvo sužaistos trejos antro etapo rungtynės. Gana netikėtai jose suklupo abu pirmos lygos lyderiai.

Lygoje pirmaujantis Kazlų Rūdos „Šilas“ svečiuose po baudinių serijos 3:4 nusileido lygoje 10 vietą užimančiai „Šilutės“ ekipai. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių.

Ypač nevykusiai baudinį atliko „Šilo“ žaidėjas Gytis Urba.

Įdomu, jog įtartinus statymus lažybų rinkoje fiksuojanti „Sportradar“ agentūra LFF taurės varžybas pradeda stebėti tik nuo pusfinalio etapo.

Nepasisekė ir antrą vietą pirmoje lygoje užimančiai „Vilniaus Vyčio“ ekipai. Vilniečiai savo aikštėje 1:2 (1:1) pralaimėjo aštuntoje vietoje žengiančiai Alytaus DFK „Dainavai“. Šiose rungtynėse šeimininkai pirmavo po Nerijaus Radžiaus įvarčio, bet „Dainavos“ saugas Ronaldas Solominas dviem puikiais įvarčiais išplėšė pergalę svečiams. Ypač efektingas gavosi antras R. Solomino įvartis. Antro kėlinio pradžioje 25-erių metų futbolininkas įspūdingu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį „Vilniaus Vyčio“ vartų kampą. Šio įvarčio užteko, kad į kitą LFF taurės etapą žengtų „Dainava“.

LFF taurės turnyro antrame etape jau sužaistos 8 rungtynės (iš 24).

Kovą dėl taurės be „Šilutės“ ir „Dainavos“ tęs pirmoje lygoje žaidžiančios komandos - „Palanga“, Radviliškio „Lokomotyvas“ ir Kėdainių „Nevėžis“.

Į trečią taurės turnyro etapą iškopė II lygos Rytų zonoje žaidžiantis Vilniaus „Rotalis“. Vilniečiai svečiuose net 6:1 (2:0) nugalėjo II lygos Vakarų zonoje žaidžiančią Šiaulių „Juventa-99“ komandą.

Be kovos į kitą etapą pateko Šiaulių apskrities čempionate dalyvaujanti Šiaulių „Adiada“. Marijampolės „Švyturys“ Vilniuje 5:3 (3:2) nugalėjo Sekmadienio futbolo lygos (SFL) C divizione žaidžiančią sostinės „Vova“ ekipą, o bene didžiausią staigmeną pateikė kita SFL pirmenybių dalyvė Elektrėnų „Versmė“. SFL B divizione žaidžianti komanda šeštadienį savo aikštėje po pratęsimo 5:3 (2:2, pagrindinis laikas 3:3) nugalėjo II lygos Rytų zonos varžybų dalyvius Visagino „FK Visaginą“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (52)