Pirmame kėlinyje tris įvarčius pelnė Robie Keane'as, o po pertraukos estafetę iš jo perėmęs Jamesas McCleanas pridėjo dar du tikslius smūgius. Kartą kamuolį į savų vartų tinklą pasiuntė Gibraltaro ekipos vartininkas Jordanas Perezas.

„Hat-trick'u“ pasižymėjęs R. Keane'as pagerino Europos čempionatų atrankų rezultatyvumo rekordą – jo sąskaitoje 21 tikslus smūgis.

Robbie Keane

Kitose grupės rungtynėse puikią pergalę pasiekė Lenkijos komanda, savų žiūrovų akivaizdoje 2:0 nugalėjusi pasaulio čempionus vokiečius. Iškart po pertraukos lenkams įvartį pelnė Arkadiuszas Milikas, o pergalę įtvirtino tikslus Sebastiano Milo smūgis paskutinėmis minutėmis.

D grupė

Airija 7 - 0 Gibraltaras
6' [1 - 0] Robbie Keane
14' [2 - 0] Robbie Keane
18' [3 - 0] Robbie Keane
46' [4 - 0] James McClean
52' [5 - 0] Jordan Perez (į savus vartus)
53' [6 - 0] James McClean
56' [7 - 0] Wesley Hoolahan

Škotija 1 - 0 Gruzija
28' [1 - 0] Akaki Khubutia (į savus vartus)

Lenkija 2 - 0 Vokietija
51' [1 - 0] Arkadiusz Milik
88' [2 - 0] Sebastian Mila

Rumunija 1 - 1 Vengrija
45' [1 - 0] Raul Andrei Rusescu
82' [1 - 1] Balazs Dzsudzsak

Suomija 1 - 1 Graikija
24' [0 - 1] Nikos Karelis
55' [1 - 1] Jarkko Hurme

Šiaurės Airija 2 - 0 Farerų Salos
6' [1 - 0] Gareth McAuley
20' [2 - 0] Kyle Lafferty

Armėnija 1 - 1 Serbija
73' [1 - 0] Robert Arzumanyan
83' Marcos Pizzelli (Armėnija) nerealizavo 11 metrų baudinio
90' [1 - 1] Zoran Tosič

Albanija 1 - 1 Danija
38' [1 - 0] Ermir Lenjani
81' [1 - 1] Lasse Vibe

I grupės turnyro lentelė:

1.Danija211014
2.Albanija211014
3.Serbija101001
4.Armėnija2011-11
5.Portugalija1001-10

2016 metų Europos futbolo pirmenybės vyks Prancūzijoje, todėl šios šalies rinktinė jau turi vietą šiame čempionate. Likusios komandos kovos dėl 23 kelialapių. 1-2 vietas grupėse užėmusios komandos ir geriausia trečioji rinktinė gaus tiesioginius kelialapius į finalinį turnyro etapą. Tuo metu aštuonios trečiąsias pozicijas iškovojusios rinktinės tarpusavyje kovos dėl likusių 4 bilietų į čempionatą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (157)