Londono „Arsenal“ namuose 3:1 (1:1) pranoko „Stoke City“ ekipą. Tiesa, mačo pradžia šeimininkams nieko gero nežadėjo. 29 min. svečius į priekį išvedė Charlie Adamas.

Tik pirmojo kėlinio pabaigoje 42 min. „Stoke City“ vartininką nuginklavo Theo Walcottas.

Po pertraukos aikštės šeimininkus 50 min. į priekį išvedė vokietis Mesutas Oezilas. 75 min. „Arsenal“ sirgalius stadione pašokdino ir pergalę įtvirtino Alexas Iwobi (3:1).

Po šios pergalės „Arsenal“ su 34 taškais pavijo čempionate pirmaujančią Londono „Chelsea“, tačiau pastaroji yra žaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Paskutinėse vakaro rungtynėse „Leicester City“ mačo pradžioje svečius „Manchester City“ pribloškė greitais, tiksliais šūviais: jau 20 min. Anglijos čempionų vardus ginantys „Leicester City“ futbolininkai pirmavo 3:0.

Antrajame kėlinyje dar kartą svečių vartus nuginklavo Jamie Vardy, kuris šiame mače pasižymėjo „hat-tricku“.

Tik pačioje mačo pabaigoje Josepo Guardiolos auklėtinius nuo visiško sutriuškinimo išgelbėjo du paguodos įvarčiai.

„Premier“ lygos 15-ojo turo rezultatai:

„Watford“ 3 – 2 „Everton“

17' [0-1] Romeru Lukaku

36' [1-1] Stefano Okaka Chuka

59' [2-1] Sebastianas Proedlas

64' [3-1] Stefano Okaka Chuka

84' [3-2] Romeru Lukaku

„Arsenal“ 3 – 1 „Stoke City“

29' [0-1] Charlie Adamas

42' [1-1] Theo Walcottas

50' [2-1] Mesutas Oezilas

75' [3-1] Alexas Iwobi

„Burnley“ 3 - 2 „AFC Bournemouth

13' [1-0] Jeffas Hendrickas

17' [2-0] Stephenas Wardas

45' [2-1] Benik Afobe

75 [3-1] George Boydas

90' [3-2] Cahrlie Banielsas

„Hull City“ 3 - 3 „Crystal Palace“

27' [1-0] Robertas Snodgrassas

52' [1-1] Christianas Benteke

70' [1-2] Wilfriedas Zaha

72' [2-2] Adama Diomande

78' [3-2] Jake Livermore

89 [3-3] Fraizeris Campbellas

„Swansea City“ 3 - 0 „Sunderland“

51' [1-0] Gylfi Sigurdssonas

54' [2-0] Fernando Llorente

80' [3-0] Fernando Llorente

„Leicester City“ 4 - 2 „Manchester City“

3' [1-0] Jamie Vardy

5' [2-0] Andy Kingas

20' [3-0] Jamie Vardy

79' [4-0] Jamie Vardy

82' [4-1] Aleksandaras Kolarovas

90' [4-2] Nolito

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)