Šeštadienį savo aikštėje „Aalborg BK“ futbolininkai 2:0 (0:0) nugalėjo į šeštą poziciją smuktelėjusią „FC Midtjylland“ (3 tšk.) ekipą.

Pagrindinėje sudėtyje susitikimą pradėjęs lietuvis 63-ą minutę vietą aikštėje užleido Nicklasui Heleniusui, kuris 66-ą minutę tiksliai realizavo 11 metrų baudinį ir padvigubino rezultatą – 2:0.

Pirmojo įvarčio į svečių vartus autoriumi tapo Andersas Jacobsenas (63 min.).

Vartininkas G. Arlauskis jau pirmosiose Rumunijos futbolo čempionato rungtynėse buvo įspėtas

Pergale 2014-2015 metų Rumunijos futbolo pirmenybes pradėjo čempionės titulą ginanti Bukarešto „Steaua“ komanda su vartininku Giedriumi Arlauskiu.

Šeštadienį pirmosiose rungtynėse „Steaua“ futbolininkai varžovų aikštėje 3:1 (1:1) nugalėjo į šalies futbolo elitą sugrįžusį Bukarešto „Rapid“ klubą.

Visą susitikimą svečių vartus gynęs lietuvis 21-ą minutę buvo įspėtas.

Šeimininkai pirmavo po tikslaus Danielo Pancu (23 min.) smūgio, tačiau dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino Claudiu Keseru (28 min.), o antrajame kėlinyje po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Adrianas Popa (66 min.) bei Alexandru Chipciu (72 min.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)